Події

ДітиWOW. Катруся Чмерук: Головне — отримувати від всього задоволення!

Юні, талановиті, цілеспрямовані … Діти здатні дивувати своєю силою духу та завзятістю, з якою вони йдуть до своєї мети.  Катруся Чмерук — танцівниця, модель і актриса. В свої 7 років дівчинка має медалі, дипломи і нагороди за участь в театральному фестивалі, у показах мод і фотосесіях, в змаганнях з сучасного танцю і навіть з гірськолижного спорту. Давайте знайомитися ближче!

ДітиWOW

Катерино, про що ти мрієш?

Я мрію стати відомою. Я ще не знаю, як це зробити, але я відчуваю, що стану зіркою. Можливо, я буду артисткою, моделлю або циркачкою. Але точно про мене будуть знати всі!

Як у твоєму житті з`явилася сцена?

Я займаюсь акробатикою, в театральній студії і ходжу на майстер-класи по дефіле. Тому я приймаю участь в різних змаганнях, фестивалях і показах.

Коли ти захопилася танцями?

Мама відвела мене на танці десь в 5 рочків. Але це було не серйозно. По-справжньому я захопилася танцями, коли попала в танцювальну студію AGE до тренера Алдакімової Анастасії Павлівни. Я танцюю в стилі Disco і Disco Slow, і мені це дуже подобається!

дітиWOW

Чим ще, окрім танців, захоплюєшся?

Ще я займаюсь в театральній студії «Зоряні діти». Ми вже приймали у часть у фестивалі і зараз працюємо над виставою «Гудзи-мудзи». У мене роль дівчинки Гудзик. І ще я часто приймаю участь у показах мод. Мій улюблений модельєр Любов Рассулі. Ще я хочу навчитись грати на піаніно і записатись на айкідо, але мама каже, що поки що не має часу.

Як тобі вдається поєднувати навчання й творчість?

Я ходжу у 2 клас. Ми всі завдання виконуємо у школі. А після обіду мама мене везе на танці, в театральну студію або на англійську. Також займаюсь на вихідних.

ДітиWOW

Є улюблені уроки в школі?

Найбільше я люблю англійську і математику. Також мені подобається читання і «Я пізнаю світ».

Ти плануєш пов’язати своє життя зі сценою?

Я хотіла б виступати в цирку. Бути акробаткою і дресирувальницею.

Хто допомагає тобі на творчому шляху?

Мама і мої тренери. І тато, який мене підтримує.

дітиWOW

Що б ти побажала діткам, які хочуть виступати на сцені?

Головне — не боятись сцени і отримувати від всього задоволення!

Як ти думаєш, в чому основний секрет успіху?

Моя мама весь час каже, що, якщо щось не получається, все одно треба це робити. І колись ти доб’єшся успіху! І це так — у мене ніяк не виходив переворот назад, але я дуже старалась — і навчилась його робити!