Події

ДітиWOW. Тимур Безрека: Отримуйте задоволення від того, що ви робите!

Сьогодні в нашій рубриці ДітиWOW — Тимур Безрека. Не зважаючи на юний вік (8 років), Тимур захоплюється багатьма напрямками: акторською майстерністю, співами, малюванням, випалюванням, а також спробував себе в якості письменника та написав дитячу книгу «Неймовірні пригоди Кульбабчика». Тимур веде свій ютуб-канал. Хлопець пробує свої сили у різноманітних конкурсах, флешмобах та фестивалях, де посідає призові місця. Він володар не тільки почесних грамот і дипломів, але й медалей та кубків.

Тимур Безрека

Тимуре, про що ти мрієш?

Я мрію стати відомим блогером, вести цікаву передачу та придбати будинок на колесах, завдяки якому я зможу подорожувати світом.

Як у твоєму житті з`явилося хоббі?

Я дуже довго мріяв про свій ютуб-канал, але до цього не доходили руки та не вистачало знань. І тут Землю захопив страшений вірус COVID-19, і всі діти перестали ходити до школи, відвідувати гуртки. Таким чином у нас з’явився час на створення ютуб-каналу «Тимур и Ко», де я розповідав дітям, чим цікавим та корисним можна зайнятись на карантині.

Скільки часу займає хоббі?

Для того, щоб стати гарним блогером, необхідно розвиватись, вдосконалюватись. Тому я відвідую заняття з акторської майстерності та сценічного мовлення, займаюсь співом. Потім потрібно придумати ідею відео, відзняти та змонтувати. Часу на все це витрачається багато.

Тимур Безрека

Чим ще захоплюєшся?

Як, напевно, і всі діти, я люблю малювати, але ще мені дуже подобається декламування віршів. А ще я зрозумів, що мені подобається проводити ігри як для дітей, так і для дорослих.

Як тобі вдається поєднувати навчання й творчість?

Намагаюсь правильно розподіляти час.

Є улюблені уроки в школі?

Мені подобається в школі. Дуже люблю інформатику та «Я досліджую світ» — там дізнаєшся багато цікавого.

діти письменники

Ти плануєш пов’язати своє життя зі сценою/з творчістю?

Чесно кажучи, я ще так далеко  не мріяв. Мені тільки 8 років, і багато цікавого в житті. Але зараз мені подобається бути в центрі уваги.

Хто допомагає тобі на творчому шляху?

Завжди зі мною поруч мої тато й мама. Вони підтримують усі мої починання та ідеї, за що я їм безмежно вдячний.

Що би ти побажав діткам, які хочуть виступати на сцені чи бути блогерами?

Якщо сцена чи ютуб — це те, чому ви хочете присвятити життя, тоді вперед! Пробуйте свої сили і отримуйте задоволення від того, що ви робите.  Треба багато працювати, але коли виходить – це справжнє задоволення.

Тимур Безрека
Як ти думаєш, в чому основний секрет успіху?

Я вважаю, що секрет успіху полягає в наполегливості, активності та саморозвитку.