Події

Вакцинація — це важливо! Видання довідника для батьків

Вакцинація є одним із найбільших досягнень сучасної медицини. Факти свідчать, що жодне інше медичне втручання не зробило більше для порятунку й поліпшення якості життя.

  • Завдяки вакцинації людство перемогло натуральну віспу.
  • Захворюваність на поліомієліт знизилася на 99%, ще трохи й людство назавжди знищить цю страшну хворобу.
  • Знизився рівень захворюваності на правець, дифтерію, кашлюк, краснуху, захворюваність менінгітами, раком печінки.
  • Глобальна смертність від кору знизилася на 75%
  • Знизилася щорічна смертність від правця новонароджених більш ніж у 13 разів.
  • Отже у такий спосіб, вакцини проявили себе, як найкращий оборонець від епідемій, які раніше вбивали або залишали інвалідами мільйони дітей і дорослих.

Але є й сумна статистика:

Щорічно понад 1 000 000 дітей грудного та раннього віку вмирають від інфекційних захворювань, яким можна запобігти вакцинацією. 

Саме тому Громадська організація «Батьки за вакцинацію» започаткувала освітню програму для батьків, залучаючи найкращих спеціалістів.  Ми вже провели низку зустрічей для батьків в різних містах України на тему вакцинації, залучаючи кращих фахівців в цій галузіі.

батьки за вакцинацію

І ми ще раз переконалися в тому, що, крім корисних зустрічей, батькам необхідна пам’ятка – настільний довідник із достовірною й найактуальнішою інформацією щодо вакцин. Чому саме довідник? Тому що після зустрічі він допомагає систематизувати отриману інформацію та не забути її, а в разі потреби оновити знання та поділитися ними з іншими батьками.

батьки за вакцинацію
Довідник буде поширюватися безкоштовно на зустрічах, які проводить наша організація.

Також ми будемо надавати примірники в пологові будинки, дитячі садочки, школи, дитячі поліклініки.

Наразі ми плануємо видати брошуру. І, щоб реалізувати це, дуже необхідна ваша допомога  — ми започаткували проект «Вакцинація — це важливо! Видання довідника для батьків» на сайті Спільнокошт.

Запрошуємо вас долучитися до ідеї просвітницької роботи в питанні, яке нині стоїть дуже гостро і вимагає уваги з боку громадськості. Адже воно стосується майбутнього наших дітей.