Події

Як святкувати Новий рік з малюком

Незабаром Новий рік. Матусі-господиньки вже склали святкове меню і навели бездоганний лад у домівках. Прикрашені ялинки створюють святковий настрій. А тут друзі кличуть у гості чи навпаки хотілось би запросити їх до себе, але ж вдома малюк, і складно вирішити. Ось, що мами-експерти радять в таких сутаціях. 

Новий рік з малюком

Що радять матусі

Постійна учасниця рубрики, мама-експерт Катерина Петрова радить влаштувати свято для малюка за його графіком. Прикрасити ялинку, пограти в гру, заспівати пісеньку, а на ранок розгортати подарунки з-під ялинки. А святкувати разом з дорослими і загадувати бажання опівночі можна дозволити діткам років 5 і старшим. 

Традиціями святкування разом з дітьми поділилася і досвідчена мама Наталія Рибачик. Підготувати смаколики з цікавою для дітей подачею та розваги відносно віку. А якщо вкласти діточок спати, то о 12-й є час один для одного. А ось запрошувати гостей чи відвідувати рідних і друзів можна вже з настанням Нового року. Адже зимові свята тривають достатньо довго, щоб на все вистачало часу. 

Ось і кілька порад для цікавого свята в сімейному колі. 

Як святкувати Новий рік з малюком

Жива ялинка. Якими б гарними не були штучні дерева, тільки справжні ялинки створюють святкову атмосферу. 

Карнавалу бути! Можна не вдягати сукні сніжинок з креналіном, але хвостик і вушка або шапочка Санти будуть цілком доречними. 

Слово малятам. За столом дайте можливість їм теж сказати тост. Нехай діти скажуть свої побажання, а ви можете відзняти на відео.

Телевізору — «ні»! Провести новорічну ніч перед телевізором із мискою салату може й цікаво для дорослих, але дітям точно — ні. Замініть цю розвагу нічною прогулянкою. А якщо погода дозволить, то ще й грою в сніжки. 

Не переїдати. Звичайно раз на рік можна дозволити з’їсти трохи більше, ніж зазвичай, але захоплюватися не варто. 

Салюти. З дуже маленькими дітьми можна обійтися і без них, а старших дітей вони точно порадують. Обираючи салют, пам’ятайте про безпеку — купуйте сертифікований товар та будьте обережні. Також пам’ ятайте про те, що салюти несуть шкоду тваринам та птахам, тому, якщо збираєтеся їх запускати, оберіть місце десь подалі від житлових будинків. Вдома можна їх замінити на хлопушки з конфеті та бенгальські вогні. 

Дотримуйтеся новорічних традицій. Подарунки в чобітках чи під ялинкою. Після 12-ї чи вранці. Щороку це мають бути однакові правила. 

Коли спати? Не варто тримати малечу до півночі, якщо дитя вже хоче спати, і навпаки, вкладати спати, коли дитина ще хоче бавитися. Раз на рік дозвольте дитині святкувати, як вона того бажає. 

Приємних та чарівних вам свят. Святкуйте із задоволенням та діліться своїми відкриттями в коментарях у наступних рубриках.

Тетяна Бучака

 

Автор: Тетяна Бучака