События

КнигиWOW. Як нагодувати нехочуху

Яка смачна книжка потрапила сьогодні до нас в рубрику КнигиWOW! Вона не схожа ні на традиційне кулінарне видання, ні на збірку, зазвичай, очевидних порад для матусь. Це не просто книга — це палочка-виручалочка для батьків.

Як нагодувати нехочуху, Анна Римаренко

Як нагодувати нехочуху

Автор книги — психолог Анна Римаренко, яка допомагає різнобічно поглянути на культуру харчування дитини. Книга «Як нагодувати нехочуху» видавництва Брайт Букс складається з декількох частин і «зростає» разом з малюком. До неї можна звертатися починаючи з періоду відлучення від грудей і введення прикорму і до етапу, коли дитина підросте і буде харчуватися не вдома.

Дуже цінним, на наш погляд, є гармонійне і дуже доречне співробітництво в рамках книги психолога Анни Римаренко та педіатра-неонатолога Лідії Бабич. Досвід фахівців, яким вони діляться в книзі, дозволяє точно вловити головне, зрозуміти і виправити помилки, ввести здорові звички в сім’ї.

Безумовно, барвисті рецепти смачної і здорової їжі, які також можна знайти у книзі, — це приємний бонус. Але все ж, головна цінність видання — дуже доступні, по-доброму іронічні поради, «живі» історії і приклади, де читач впізнає себе і розуміє, в якому напрямку йому рухатися. І що ще дуже важливо — це делікатність і турбота про почуття дитини, з якою автором написана книга.

Як нагодувати нехочуху

Є всі підстави вважати, що книга «Як нагодувати нехочуху» стане добрим другом для всієї родини.