Події

Компанія Rainbow спільно з компанією «АМІГО И С» представляє іграшки з героями мультфільму «44 кота»

У листопаді 2019 року на українському ринку з’являться розвиваючі іграшки та іграшкові набори з героями мультсеріалу «44 кота», що полюбився глядачам по всьому світу. Дистриб’ютором нової лінійки іграшок є компанія «АМІГО И С».

Герої мультсеріалу «44 кота»

44 кота

Напевно юні фанати мультсеріалу «44 кота» від Rainbow мріяли про іграшку з одним, а може і декількома героями. Тепер у них буде така можливість, адже в листопаді хвостаті головні герої з «44 котів» та інші персонажі з’являться в продажу.

Новий анімаційний мультфільм настільки сильно полюбився маленьким глядачам, що компанія «АМІГО И С» спільно з Rainbow вирішила випустити лінійку іграшок, присвячену милим хвостатим пухнастикам. Юних шанувальників мультсеріалу очікують яскраві колекції фігурок, ігрові набори та плюшеві іграшки з улюбленими героями мультфільму. Тепер Міледі, Фрикаделя, Спалаха, Пілу і інших персонажів улюбленого мультфільму можна буде зустріти не тільки на екрані, але і на прилавках магазинів.

44 кота

Нагадаємо, що мультсеріал від Rainbow виходить щодня о 19:25 на каналі ПЛЮСПЛЮС, він розповідає про пригоди чотирьох кошенят (Міледі, Фрикаделя, Спалаха, Пілу), що живуть разом з бабусею Піною. Одного разу вони вирішили створити музичну групу «Киць-киць-коти», і давати концерти для знайомих. У кожній серії розповідається про життя головних героїв, їх рідне місто і друзів. Проект транслює важливі моральні цінності і вчить малюків дружити, легко обігруючи можливі життєві ситуації.

Щоб познайомитися ближче з хвостатими друзями, приєднуйтесь до перегляду мультсеріалу на ПЛЮСПЛЮС, там вас чекають кожен день.

44 кота

Про компанію Rainbow

Група компаній Rainbow заснована 1995 року Іджиніо Страффі, президентом і генеральним директором, і завоювала всесвітню популярність завдяки надзвичайному успіху проекту «Світ Вінкс». Компанія працює в індустрії розваг і знаходиться у рейтингу міжнародних компаній з анімування для теле- та кіновиробництва, а також створення, розвитку і ліцензування анімаційного контенту. За більш ніж 20-річну історію компанія створила і розвинула багато проектів, які транслюються у більш ніж 100 країнах на різних платформах мовлення. В індустрії споживчих товарів компанія займає позицію лідера у щорічному списку 150 найбільших світових ліцензіарів і займає 1-е місце в Європі, маючи більш ніж 500 ліцензіатів у всьому світі.