Події

КнигиWOW. 100 фактів про історію

Вінстон Черчилль казав: «Хто не памятає свого минулого, той не має майбутнього». Знання історії – це безперечна перевага. А знання цікавих історичних фактів – це ще й можливість завжди підтримати співрозмову. Книга «100 фактів про історію» стане поштовхом до більш детального вивчення минулого.

100 фактів про історію, вид-во Книголав

100 фактів про історію

127 сторінок, кожна з яких викликає здивування та захоплення.

Ви дізнаєтесь, як з нашої історії зникали дні і навіть місяці, чому слони змогли перемогти римлян, як виглядає символ щастя, яким чином залізо з космосу допомогало людству та ще багато інших цікавинок.

Книга сподобається і дітям, і дорослим. А ще краще читати її разом та досліджувати наше минуле.

Чому вечір в опері може спричинити революцію? Навіщо люди їли вночі? Як марширування може змінити світ? Чому найбільшого у світі викупу було недостатньо? Ви знайдете відповіді на ці та багато інших питань, зможете зазирнути у різні світи, мандрувати континентами та зрозуміти, чому сучасний світ такий, який він є.

100 фактів про історію

Кожен історичний факт, згаданий в книжці, має свій номер. Мапа та хронологічна таблиця на останніх сторінках видання допоможуть уявити, де саме сталася та чи інша подія і у який час.

Книга «100 фактів про історію» надзвичайно корисна для загального розвитку, крім того, вона допоможе зацікавити дитину історією.