Події

КнигиWOW. Секрети мистецтва

Кожен з нас колись мріяв зазирнути за лаштунки сучасного театру або дізнатися, як створюється кіно чи мультфільми. І сьогодні ми тримаємо в руках неймовірну книжку «Секрети мистецтва» видавництва «Книголав». Ця книжка – справжній скарб для всіх допитливих читачів, які цікавляться чарівним світом мистецтва.

Секрети мистецтва

Секрети мистецтва

Це не просто книжка! Це книжка-розкладка, яка перетворюється на справжній кіномайданчик чи поле, де відбувається грандіозний концерт. Більше того, тут ви знайдете безліч маленьких книжечок, які допоможуть дізнатися ще більше про світ мистецтва.

Хочеш зрозуміти, як створюють мультфільм? Для тебе відчиняють двері студії класичної анімації та 3D-анімації.

Якщо тебе цікавить світ театру, то завітай до офісу художнього керівника – він проведе екскурсію й покаже, що відбувається перед показом вистави.

Ти граєш на музичних інструментах і цікавишся, як організовано симфонічний оркестр? Тоді твій шлях через спеціалізований магазин, музичну школу та філармонію – про кожну з цих установ ти знайдеш в книзі окремі невеличкі книжечки.

Секрети мистецтва

Як влаштовано театр? Як зробити мегаконцерт? Як знімають кіно? Як народжується образотворче мистецтво? На всі ці та багато інших питань ви знайдете відповіді у книзі «Секрети мистецтва». Її можна розглядати годинами, а потім ще стільки ж читати та дивуватись тому, скільки всього цікавого є на світі. Тож, якщо ти плануєш пов`язати своє життя з мистецтвом або просто цікавишся, як все влаштовано та яким чином працює, гортай сторінки книжки, розкривай величезні тематичні віммбельбухи та мандруй чарівним світом мистецтва з героями книжки, які обов`язково розкриють всі свої секрети спеціально для тебе!