Події

КнигиWOW. 100 експрес-уроків української

Літо плине дуже швидко. І вже час замислитись про купівлю шкільної форми, нового портфеля, а також згадати свої весняні обіцянки про те, що ви з дитиною за канікули підтягнете якісь шкільні предмети. Канікули вже на фінішній прямій, а про уроки ніхто й не згадував. Чудово, що є книжки-помічники, які за короткий час нагадають шкільну програму.

100 експрес-уроків української,

Олександр Авраменко, #книголав

українська мова правила

При знайомстві з цією книжкою дуже складно уникнути бажання проковтнути її цілком й одразу. Вона написана з легкою ноткою гумору, правила підкріплені малюнками, що допомагають краще запам’ятовувати норми сучасної української мови.

Олександр Авраменко — відомий філолог-україніст, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, серед його учнів відомі політики та представники шоу-бізнеса. Проте, незважаючи на серйозні досягнення автора, йому вдалося подати інформацію в книзі не в нудній академічній формі, а зацікавити читача та максимально наблизити мову до нашого повсякдення.

Автор допомагає нам позбавитися поширених помилок, які кожен з нас робить під час побутового чи офіційного спілкування, набути впевненості. Книга дасть можливість  школярам згадати правила української мови, а дорослих – навчить говорити й писати грамотно.

Цікаво, що з’являється нова тема, яка об’єднує батьків і дітей: вони разом обговорюють цікавинки з книги, намагаються слідкувати за своєю мовою у спілкуванні та весело подорожують по сторінках цього неймовірного видання.

100 експрес-уроків української

До речі, формат книги – кишеньковий. Тож її зручно брати з собою в літак, на пляж чи погортати в черзі в магазині. Книга стає справжнім другом і ви з сумом перегорнете останню сторінку. Але не засмучуйтесь – шукайте другу частину  «100 експрес-уроків української».