Події

КнигиWOW. 80 нових хитромудрих запитань про технологію, географію, історію та суспільство

Якщо у вашій сім`ї зростає маленький «чомучка», то вам дуже пощастило! Адже юні дослідники мотивують і нас, дорослих, дізнаватися щось нове та пізнавати цей світ з різних ракурсів. А допоможе всім в цьому чудова книжка видавництва «Книголав» «80 нових хитромудрих запитань про технологію, географію, історію та суспільство».

80 нових хитромудрих запитань про

80 нових хитромудрих запитань про технологію, географію, історію та суспільство

Ця книжка приховала відповіді на чудернацькі запитання, які так люблять задавати наші діти. Навіщо побудували Великий Китайський мур? Коли вигадали взуття? Кому належить Інтернет? Чим відрізняється Північний полюс від Південного? Тепер ваш малюк знатиме відповіді на ці та багато інших запитань.

А щоб досліджувати світ було ще цікавіше, в книзі є інтерактивні елементи. І це не випадково! Адже всім давно відомо, що діти найкраще запам`ятовують інформацію у формі гри. Безліч віконець та елементів, що рухаються, роблять дослідження ще більш захоплюючим.

80 нових хитромудрих запитань про

Чи існують пірати насправді? Як з`явилися вікна? Коли вигадали взуття? Як пишуть музику? Що таке штучний інтелект? І як взагалі ми дізнаємося про Всесвіт?

ЦЕ ТАКОЖ ЦІКАВО: 80 хитромудрих запитань. І частина

Пізнавайте навколишній світ разом з вашими маленькими дослідниками. Такі заняття об`єднують та дозволяють розширити кругозір дитини.