События

КнигиWOW. На фермі. Енциклопедія для допитливих

Ви колись були на фермі? І мабуть думаєте, що знаєте про неї все? Але, запевняємо, книга «На фермі. Енциклопедія для допитливих» видавництва «Книголав» зможе здивувати кожного.

На фермі

На фермі. Енциклопедія для допитливих

Багато діточок люблять ласувати медом. А чи знають вони, як бджолярі збирають його? Всі ми носимо гарні теплі светри. А ось як їх виробляють? Смачний виноградний чи яблучний сік споживають в кожній родині. Який його шлях з саду до нашого столу? Як з квітки з`являється картоплина, без якої ми не уявляємо українські страви? На ці та багато інших питань ви знайдете відповіді на сторінках книги.

6 розділів з цікавою інформацією та яскравими ілюстраціями:

  • екскурсія фермою
  • догляд за тваринами
  • продукти тваринного походження
  • вирощування культурних рослин
  • сільськогосподарські продукти
  • цікавинки з ферми.

Юний читач дізнається, як отримувати урожай цілорічно, які овочі виростають з квітки, а які ховаються під землею чи у стручку, які продукти отримують зі злакових культур, з чого виготовляють цукор, олію та шоколад,  як роблять борошно та багато іншого. Мапа допоможе зорієнтуватися, де у світі вирощують ті чи інші сільськогосподарські культури, а цікавинки про екзотичні ферми у світі та Україні спонукатимуть до подорожей.

На фермі

Сторінки мають позначки «Відгадай» та  «Чи знаєш ти?», які допомагають дитині краще запам`ятовувати інформацію.

В кінці книжки на читача чекає віртуальна екскурсія фермою, де можна доїти козу, годувати сіном телят, збирати полуницю і навіть власноруч зробити масло.

Алфавітний показчик стане гідом по фермерській історії та допоможе знайти незнайомі поняття та поповнить лексикон юного читача.

Отже, вирушаймо на ферму! На нас чекають пригоди!