Події

Добірка дитячих книжок-підтримок від #книголав, які вчать мріяти та не втрачати віру в себе

Дитинство — це час мрій та натхнення. У цей період діти формують своє світосприйняття та уявлення про себе. Саме тому так важливо оточити їх важливою літературою, яка навчить йти за своєю мрією, незважаючи на труднощі.

Добірка дитячих книжок-підтримок від #книголав

Книжки з цієї добірки допоможуть маленьким читачам навчитися цінувати себе та свої здібності, не боятися помилятися і, перш за все, мріяти.

MONATIK. Книга мрій”

MONATIK

країна мрій
Вік: 3+

«Книга мрій» — це дебютна книга популярного українського артиста, співака, волонтера, саундпродюсера та композитора — MONATIK.

країна мрій

Інтерактивне видання з наліпками, віконцями, розмальовками та шаблонами допоможе усвідомити дітлахам, наскільки важливо залишатися вірними своїм мріям та рухатися до них, незалежно від обставин. Автор переконаний, що кожен може бути справжнім супергероєм у своєму власному житті на шляху до здійснення найпотаємніших мрій.

країна мрій

З нею дітлахи зможуть фантазувати, бавитися і розважатися: намалювати власного мрієзвіра, написати листа собі в майбутнє та навіть послухати пісні співака під час читання за qr-кодом у книзі. А головне — створити і зберегти власну найдивовижнішу мрію, та все, що для цього потрібно — увімкнути уяву та поринути у світ мрій разом із чарівною книжкою.

«Головна ідея цього видання, як лейтмотив всієї творчості MONATIK — Мріяти не шкідливо».

“Капелюшники”

Тамзін Мерчант
книги підтримка

Вік: 5+

Одинадцятилітня Корділія — наймолодша в сім’ї Чародіїв-Капелюшників. Вона народилася в океані, коли її батьки вирушили на пошуки магічних складників для капелюхомайстрування. Корділія зростає в чарівному будинку серед барвистих тканин, стрічок, пір’їн, мережива та ґудзиків і страшенно хоче змайструвати свого першого капелюха.

Коли «Веселий беретик», корабель її батька, пропав у морі, дівчинка вирішує його знайти. Але тітка Аріадна і дядько Тіберій не мають часу допомогти найменшій Капелюшниці. Вони виконують термінове замовлення короля і не можуть допустити, щоб ті кляті Чоботарі, Годинникарі, Кравці чи Рукавичники їх перевершили!

Корділія мусить урятувати батька! Вона вирушає в небезпечну пригоду, озброївшись гостротою розуму, хоробрістю серця і чарами на кінчиках пальців.

“Великі ідеї для юних мислителів”

Джамія Вілсон

книги підтримка

Вік: 8+

Ця книжка зможе здивувати допитливих дітей. Вона вчить тренувати дитячий мозок та мислити нестандартно. Це свого роду подорож в часи, коли жили відомі мислителі та пошук відповідей на питання, які їх турбували – чи існує Бог, що таке добро і зло, що таке істина і що таке справедливість, чому ми живемо і чому ми любимо, що таке уява і що таке свобода? Читач дізнається неймовірні факти з життя відомих філософів та з історії філософії і навчиться знаходити свою правду.

Це практична і багатошарова книжка, із завданнями для розвитку власних ідей, яку слід відкривати знову і знову, як відвідувати тренування з танців, чи уроки з малювання.

У видавництві #книголав раніше вийшла книжка із цієї серії «Відчуй свою силу», книжка-порадниця для дівчат, які перебувають на початку свого становлення, у період, коли вже не хочеться, щоб тебе вважали дитиною, у період перших протестів і заяв, перших закоханостей, пошуку своїх орієнтирів.

“Відчуй свою силу”

Джамія Вілсон

книголав

Вік: 8+

Яскрава і надихаюча, ця книжка-порадниця стане підтримкою для всіх дівчат, які перебувають на початку свого становлення, у період, коли вже не хочеться, щоб тебе вважали дитиною, у період перших протестів і заяв, перших закоханостей, пошуку своїх орієнтирів. Вона допоможе встановити свої межі, впоратись зі страхами та невпевненістю, наважитися бути собою і, можливо, навіть змінити світ.

Вона навчить: вибирати себе у першу чергу: свої цілі, плани, цінності, відчувати свої емоції, піклуватись про своє фізичне та ментальне здоров’я, не боятись викликів і рухатись назустріч собі.

Вона радить не мовчати, коли тебе ображають, цькують у школі і куди звернутись, коли це сталось. Розказує, як знайомитись і розпізнати справжніх друзів, як об’єднуватись у спільноти і разом втілювати корисні ініціативи. Вчить як складати свої плани та досягати мету і чому у цьому не обійтись без книжок. Зрештою, вона вчить як завжди віднаходити свою силу.

“Казки на ніч для дівчат-бунтарок” + “Казки на ніч для дівчат-бунтарок 2”

Елена Фавіллі та Франческа Кавалло

книголав

Вік: 6+

Ця серія книжок —  переклад гучного проекту “Good Night Stories for Rebel Girls”, що зібрав понад 1,5 мільйони доларів на платформі Kickstarter у 2016 та 2017 роках. 

Історія цихї книг почалася з того, що їхні авторки випустили електронний дитячий журнал, який став досить популярним. Вони створювали контент про виховання дітей без гендерних стереотипів. Згодом авторки виявили, що серед різних казок практично немає таких, які б допомагали дівчатам ширше бачити їхні можливості. А вигадані героїні рідко можуть бути прикладами для наслідування в реальному житті. Тоді й народилася ідея створити книгу-натхнення — збірку казкових розповідей про реальних жінок, які змінили світ. 

Для книжок було зібрано історії про життя 200 видатних жінок зі всього світу. До проєкту залучили 60 ілюстраторок, які працюють у різних стилях. Кожен розворот книг містить невеликий біографічний нарис у формі казки та яскравий портрет героїні.