События

КнигиWOW. Знайди помилки: давня історія

Цікаві історії люблять всі – і діти, й дорослі. Але чомусь в школі на уроках історії більшість нудьгує. Чому так? Можливо тому, що деякі вчителі акцентують увагу на датах, замість того, щоб зацікавити дитину захопливими подіями?

Цього разу ми тримаємо в руках дивовижну книгу «Знайди помилки: давня історія» видавництва #книголав. Вона допоможе не лише полюбити історію, але й значно розширить кругозір дітей та батьків.

Знайди помилки: давня історія, Аманда Вуд і Майк Джоллі, #книголав

Знайди помилки: давня історія

«Знайди помилки: давня історія» – незвичайне видання. Це книга-гра, книга-плутанина, книга-загадка. Захопливі завдання починаються вже з обкладинки, де пропонується знайти 10 помилок на малюнку. Історія з помилками? Так! І це надзвичайно цікаво! А знайти правильну відповідь – це як відкопати якийсь старовинний артефакт. Емоційно й незабутньо! Саме на це й розрахована книга: юні шукачі історичних фактів запам’ятовують їх найкраще!

Книга дає можливість порівняти різні епохи: від кам’яної доби до піратства. На дітей чекають зустрічі з єгипетськими фараонами й середньовічними лицарями, дівчатка та хлопчики познайомляться з культурою римлян, греків, вікінгів та народу майя. Захоплива подорож сторінками цієї книги приведе до нових знань, цікавих відкриттів та веселих пригод.

Батьки здивуються, наскільки сильно книга «Знайди помилки: давня історія» приверне увагу сина чи донечки. Діти перетворюються на юних детективів, шукаючи правильні відповіді та виправляючи помилки. Історія з нудного предмета в школі перетворюється на захопливу гру, до якої хочеться повертатися та пізнавати нові й нові факти.

ЦЕ ТАКОЖ ЦІКАВО: КНИГИWOW. ТВАРИНОПЕДІЯ. ЗІБРАННЯ НАЙДИВОВИЖНІШИХ СТВОРІНЬ НА ЗЕМЛІ

Хочеться відмітити й зручний для малих дослідників формат видання, а також яскраві ілюстрації Франсес Касл, які з легкістю переносять нас в різні історичні епохи.

Отже, мандруємо в часі та вчимося весело з книгою «Знайди помилки: давня історія»!