События

КнигиWOW. Тваринопедія. Зібрання найдивовижніших створінь на Землі

Мамо, а яка тварина найбільша? А яка найспритніша? Тато, а ти знаєш, хто найсильніший у світі? З такими питаннями стикаються всі батьки без виключення. Чому дітей цікавлять такі факти – загадка, але абсолютно точно відомо, що батьки, які знають відповіді на ці каверзні запитання, отримують шалені бонуси в очах сина чи доньки:)

Тваринопедія. Зібрання найдивовижніших створінь на Землі, Адрієнн Барман, #книголав

Тваринопедія

Сьогодні ми тримаємо в руках чарівну книгу, яка допоможе батькам та дітям разом пізнати дивовижний тваринний світ.

«Тваринопедія. Зібрання найдивовижніших створінь на Землі»  – це не звичайна книжка чи атлас, це своєрідна енциклопедія, де певним чином систематизовані 600 дивовижних тварин.

І якщо вашого сина не задовольнить відповідь, що найбільший у світі слон, – він буде абсолютно правий. Адже велетнів, виявляється, досить багато, і навіть досвідчені батьки здивуються неймовірним створінням, які потрапили до Тваринопедії.

А що відповісти на запитання донечки: «Яка тварина найрозумніша?» або «Хто найотруйніший?». Тваринопедія знає все.

Тваринопедія

Крім яскравих малюнків приголомшливих тварин, у книзі ви знайдете цікаві факти про спосіб життя тих чи інших створінь. Більше 200 сторінок, повних здивувань та нових відкриттів, гортати які можна знову й знову.

книголав

Найдовші, колючі, майстри маскування, великовухі, довгошиї, затяті оборонці… Всі вони чекають знайомства з вами на сторінках найяскравішої книги про тварин для дітей. Відкривайте світ разом! Це так захопливо!