Події

У видавництві #книголав з’явилась книжка для найдопитливіших читачів

Ілюстроване видання «80 хитромудрих запитань» вже з’явилось у видавництві #книголав. Довідник створено для допитливих дітлахів, яким хочеться знати буквально все. У книжці є відповіді на всі можливі запитання про природні процеси, погоду, людське тіло та навіть космічні простори.
80 хитромудрих запитань

Чому небо блакитне? Чому світлячки світяться? Навіщо нам спати? Чому сніг виблискує? Ці та інші запитання знайшли свої відповіді у книжці Павли Ганачкової й Терези Маковської. Окрім цього, інформація ховається в особливих книжкових «віконцях», які й відкриватимуть таємниці. Якщо дитина повсякчас вимагає чітких і науково обґрунтованих відповідей, то «80 хитромудрих запитань» стануть постійною настільною книгою.

«Як часто дитячі запитання можуть завести в глухий кут навіть найдосвідченіших батьків? Певно, що дуже часто. Ти можеш закінчити школу та університет, бути успішним на роботі, читати книжки, цікавитися науковими відкриттями… Але тут твоя малеча підійде і спитає — мамо, а чому море солоне? І все, ти втрачаєш рівновагу. Саме для таких випадків і створена ця книжка: щоб діти були задоволені, а батьки не кидалися до інтернету, а мали все під рукою», — поділилася Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

Усі факти, наведені у книжці, перевірили наукові редактори. Тому батьки можуть не перейматися через можливі помилки й сміливо користуватися виданням.

Книжка вже доступна до продажу у книжкових крамницях та інтернет-магазинах.