Події

КнигиWOW. Атлас тварин

Що може бути цікавішим, ніж досліджувати Землю – домівку, де всі ми мешкаємо? Сьогодні ми тримаємо в руках чудову книгу для всієї сім`ї – «Атлас тварин» видавництва #книголав.

Атлас тварин, #книголав

Атлас тварин, #книголав

Це одна з найдивовижніших книжок про диких тварин, які нам траплялися. Разом з нею ми подорожували сімома континентами та знайомилися з тваринами, які на них мешкають.

Книга запрошує в екзотичний світ дикої природи, на сторінках видання читач зустріне захопливі пригоди різних тварин, дізнається цікаві факти про їхнє життя та поведінку, а також відправиться у небезпечну та хвилюючу мандрівку по всьому світу.

Атлас тварин, #книголав

Антилопи гну, гіпопотами, полярні ведмеді, панди, качкодзьоби, нарвали, слони та багато інших тварин і птахів чекають на тебе, щоб розказати свою історію!

Саме ці історії допомагають дитині запам`ятати інформацію. Адже знати свою планету – вкрай важливо!

В кінці книги ви знайдете невеличкий квест з пошуку ваших нових знайомих.

Атлас тварин, #книголав

Книга створена в рамках проекту «Разом за природу» і спрямована на підтримку екосистем Карпат. Саме тому за кожну придбану книжку організатори висаджують дерево в карпатських національних парках. Чудова ініціатива, чи не так? Ви вже читаєте книгу? Тож, мандруючи Карпатами, озирніться – можливо поруч росте дерево, посаджене завдяки вам!