Події

КнигиWOW. Байки діточкам про Коська-домовичка. Школа безпеки для малюків

Пояснювати дітям про неприємності, які їх можуть спіткати в тій чи іншій ситуації, потрібно дитячою мовою. Так-так, є така мова! Це казки та байки. 

Байки діточкам про Коська-домовичка. Школа безпеки для малюків, Ольга Пилипенко, Vivat

Байки діточкам про Коська-домовичка

Дівчатка та хлопчики лише тоді серйозно ставляться до наших порад та запам’ятовують їх, коли настанови виглядають яскраво та цікаво. Сьогодні ми тримаємо в руках чарівну книжку-допомагайку «Байки діточкам про Коська-домовичка. Школа безпеки для малюків» видавництва Vivat. Вона підкаже батькам, як пояснити дітям, що таке «не можна» за допомогою захопливих історій.

Головний герой – домовичок Кося, який дуже вправно вміє потрапляти в халепи. Він обов’язково поділиться своїм досвідом з маленькими читачами, аби вони не наступали на ті ж граблі.

На вас чекають кумедні та повчальні байки про те, як звичайний сніданок закінчився великою неприємністю, про те, як можна спричинити аварію на рівному місці, про те, до чого можуть призвести невчасно відчинені двері та багато інших дуже знайомих історій, що можуть трапитися не лише з казковим домовичком, але й з маленьким хлопчиком чи дівчинкою.

Наприкінці кожної байки на юних читачів чекають висновки, які допоможуть дитині запам’ятати важливі правила. І ці правила можуть зробити життя малюка значно безпечнішим.