Події

КнигиWOW. Неперевершена Гіллі Гопкінз

Гарний будинок, затишна кімната, дружня родина…  Але не кожен має ці прості радості життя. Інший бік реальності не завжди приємний. Діти з притулків пристосовуються, як можуть. І, можливо, їм пощастить відновити довіру до дорослих та знайти справжню родину.

Неперевершена Гіллі Гопкінз, Кетрін Патерсон, Vivat

гіллі гопкінз

Одинадцятирічна Гіллі побувала вже не в одній родині. Але непростий характер дівчинки не зміг витримати прийомних батьків. Або прийомні батьки не зуміли приборкати норов Гіллі. Поведінка дівчинки обурює дорослих, які не хочуть бачити за її захвалим виглядом підлітка, якому вкрай необхідна материнська любов.

Гіллі мріє колись зустрітися зі своєю мамою, красунею Кортні, яка колись покинула маленьку доньку. А нова прийомна матір зовсім не схожа на уявний ідеал, хоча саме їй вдається пробитися до серця Гіллі.

Удавані байдужість та нахабство стали стали захисним щитом дівчинки. Але її ставлення до себе та оточуючих не виключає можливості добрих та справедливих вчинків. А надія на щасливий фінал для Гіллі не полишає читача.

Авторка порушує дуже важливі теми та надає нам можливість самостійно робити висновки. Після знайомства з Гіллі відбувається переоцінка цінностей. Розумієш, що мріяти потрібно обережніше, а до своїх вчинків варто ставитися відповідальніше. І, звичайно, необхідно цінувати те, що маєш.

А ще хочеться піти та міцно-міцно обійняти своїх рідних. Тому що «кожному потрібна родина та місце, яке можна назвати домом».