Події

КнигиWOW. Відчуй свою силу

Чим відрізняється впевнена в собі людина від тієї, що сумнівається у власних силах? Які можливості відкриваються перед підлітком, який розуміє себе, вміє приборкувати страхи та сміливо відстоювати особисті інтереси? Цьому не навчать у школі чи університеті, але завдяки книзі «Відчуй свою силу» від видавництва «Книголав» ви точно зможете віднайти своє «Я». 

Відчуй свою силу
Відчуй свою силу

23 кроки назустріч собі, 23 безцінні поради, які б хотілося почути у дитячому чи підлітковому віці, 23 інсайти, які точно змінять ваше життя на краще. Назавжди!

Книжка складається з п`яти розділів.

  • Розділ «Сила» пропонує розібратися, що заважає відчути свою цінність і як віднайти свою силу.
  • В частині «Спільнота» читач зустрінеться з оточуючим середовищем та зрозуміє, як отримувати ресурс від навколишніх людей.
  • «Не аногізуй, а організуй», «Торуй новий шлях», «Застрягла? Звільнися!» — розібратися зі складними ситуаціями допоможуть автори у розділах «Вибір» та «Дій!».
  • «Піклування про себе» — ця частина книжки допоможе зберігати свою силу та самоцінність у будь-який час.

Читайте цю книжку разом з дітьми, розмірковуйте, обговорюйте, допомагайте один одному глибше зрозуміти себе та віднайти свою силу. Дорослим також буде цікаво!

Відчуй свою силу

Книга має завдання, які дадуть змогу закріпити інформацію та краще зрозуміти себе, свої бажання та потреби. Віднайдіть свою силу, свої мрій. І, можливо, ваше життя зробить крутий поворот в бік щастя та нових можливостей.