Події

КнигиWOW. Жахасько та інші ко(с)мічні історії

Найкраща книга — та, яку не хочеться залишати на завтра! Не можливо зупинитися, хочеться проковтнути швиденько всі сторінки, забути сюжет і почати читати її знов. Сьогодні тримаємо в руках книгу, яка не відпускає дитину і дарує насолоду від читання.

Жахасько та інші ко(с)мічні історії, Гжегож Касдепке,

вид-во Vivat

Жахасько та інші ко(с)мічні історії

Фантастична історія, яка сталася у сім`ї звичайних землян. До них у гості завітав прибулець Жахасько. І поки мама, тато та листоноша оговталися від цієї новини, діти Майя та Філіп вже вмовили Жахасько провести у них канікули. Тепер і дорослим не залишається нічого іншого, як випробувати на собі іншопланетні рожевопички та дізнатися, що таке притиканці.

Гжегож Касдепке — відомий польський автор. Його книги відомі вже далеко за межами Польщі. Прихильники творчості автора відмічають його почуття гумору та невичерпну фантазію. А яскраві ілюстрації допоможуть героям книги «ожити» і у вашій уяві.

Кумедні історії про пригоди іншопланетного гостя та земних дітлахів захоплюють читача. Герої книги відвідають цирк та музей, відправляться у космос на…ліфті, а ще Жахасько влаштує риболовлю на Багряній планеті.

Отже, якщо хочете весело провести час та посміятися, читайте книжку «Жахасько та інші ко(с)мічні історії» – вона просто ко(с)мічна!