События

КнигиWOW. Професор Дивоок. У світі оптичних ілюзій

Іноді тобі здається, що ти вже бачив все, а потім до твоїх рук потрапляє книга видавництва #книголав. І ти починаєш розуміти, що світ книги безмежний! «Професор Дивоок. У світі оптичних ілюзій» — це вражаюча книга-здивування.

Професор Дивоок. У світі оптичних ілюзій, Енрік Жарді

Професор Дивоок

Це найбільш незвичайна книжка, яку ми коли-небудь бачили. Адже вона здатна зробити неможливе: змусити рухатися лінії, які намальовані на папері, в одну мить сховати зображену пляму чи навпаки дати нам можливість побачити веселку там, де її ніхто не малював!

Професор Дивоок

І це не всі секрети! Книжка має таємничу кишеньку, де сховалися предмети, що допоможуть читачеві пізнати ще більше дивних речей та отримати нову порцію приголомшливих емоцій!

Професор Дивоок

Професор Дивоок підготував безліч чудернацьких оптичних ілюзій, які продемонструють можливості вашого мозку та зору. І це дійсно схоже на чари!

Професор Дивоок

Крім того, для маленьких та дорослих читачів створена чудова шпаргалка, як робити зорову гімнастику!

Отже, книга «Професор Дивоок. У світі оптичних ілюзій» — це подорож у яскравий світ магії та вражаючих відкриттів. Саме такі видання здатні змінити ставлення дитини до книжки, адже діти її не тільки читають, а й досліджують! А хто з малюків не любить пригоди?