Події

КнигиWOW. Червона Шапочка, моя перша бібліотечка англійською

Навчання – це нудно? Не цього разу! Вчимо англійську в невимушеній та веселій формі разом з видавництвом #книголав та серією книг «I love English!».

Червона Шапочка, моя перша бібліотечка англійською

Little Red Riding Hood

Відома казка «Червона Шапочка» може виявитися досить несподіваною. «Little Red Riding Hood»  — адаптація Братів Грімм, і в ній на читача чекають маловідомі деталі.

Текст написаний великими літерами і добре сприймається маленькими читачами.

А ілюстрації для видання зробила відома італійська художниця, випускниця Міжнародної школи коміксів у Флоренції Франческа Россі.

Але якщо ви подумали, що «Little Red Riding Hood» – це просто чергова дитяча казка англійською, то ви помиляєтесь. В кожній книзі видавництва #книголав на вас чекає особлива родзинка. І «Червона Шапочка» – не виключення.

Окрім тексту англійською ви знайдете зручний переклад, а також посилання на аудіоверсію казки, яку читає носій мови. Тож ви з малюком зможете працювати не лише над читанням, але й над правильною вимовою.

Але й це не все! Після читання ви зможете пограти! Загадки та веселі завдання, які надані в кінці книжки, допоможуть вам у навчанні та перетворять його на захопливу гру!