Події

Педіатри назвали найкращі іграшки для дітей

Американська академія педіатрії вирішила, мабуть, зіпсувати життя виробникам крузних дитячих іграшок в передсвятковий сезон — адже їх нове дослідження говорить про те, що жоден крутий гаджет або розвиваюча іграшка з тисячею функцій не замінить прості і перевірені олдскульні речі.

найкращі іграшки

Згідно з дослідженням, іграшка, яка по-справжньому допоможе дитині розвинути певні навички та здібності, взагалі не повинна бути ультра-сучасною або дорогою. «Часто батьки стають жертвами маркетингу, не усвідомлюючи, що вони і є кращі вчителі, з якими їхні діти будуть розвиватися в потрібному темпі», — зауважують педіатри.

ЦЕ ТАКОЖ ЦІКАВО: ПЛОЩАДКИ КИЕВА: 11 ОРИГИНАЛЬНЫХ И НЕОБЫЧНЫХ ДЕТСКИХ ГОРОДКОВ

Отже, ось що Американська академія педіатрії радить покласти під ялинку замість новенького планшета.

Кубики або конструктор

Що по-справжньому розвиває дітей, так це старі-добрі дерев’яні кубики, конструктор або, наприклад, пазли. З їх допомогою діти набувають навичок рахунку та просторового мислення, розвивають дрібну моторику і уяву. Якщо вже ви хотіли витратити багато грошей на новий гаджет, краще купити один дорогий ігровий набір, який прослужить довго і буде рости разом з дитиною.

Іграшки для рольових ігор

Ляльки, іграшкова їжа і кухня, набір доктора — все це допомагає дітям розвинути уяву, навчитися придумувати історії і вдихати почуття в слова. «Такі ігри розвивають образне мислення, допомагають дітям навчитися говорити про свої почуття, покращують їхню мову», — кажуть педіатри.

Набори для творчості

Фарби, папір і клей — кращі друзі творчого мислення і дрібної моторики. І вони не обов’язково повинні бути дорогими!

Спортивні іграшки

М’яч, велосипед, беговел — все це допомагає дітям стати сильніше і активніше. З самого дитинства нам важливо знати, що розумні фізичні навантаження — це не мука, а приємне заняття!

Настільні ігри

Жоден онлайн-додаток не зрівняється з гарною настільною грою — стверджують педіатри. Можливість брати фішки і картки, пересувати фігурки набагато важливіше, ніж можливість пересувати картинки на екрані планшета.

Зрозуміло, що гарний ігровий додаток або мультфільм часом можуть врятувати втомленого батька чи мати і дати їм хоча б 20 хвилин відпочинку, але потрібно завжди пам’ятати: чим простіше іграшки, тим більше розвивається у дитини уява. А, значить, їй стає звичніше і цікавіше грати одній і не закликати до цього дорослих кожну секунду! І тоді дорослий відпочине і зможе з радістю (а без відчуття нудьги і роздратування) включитися в гру. Звучить непогано!