Події

Книжкові новинки. Книжка про мозок і те, як він працює

Найкращий спосіб відволіктися – почитати гарну книжку. Погоджуєтесь? А ще краще – читати її разом з дитиною, обговорювати ілюстрації, дізнаватись новеньке, дивуватись і відкривати щось цікаве для себе та про себе. «Книжка про мозок і те, як він працює» від видавництва #книголав – це захоплива подорож закутками людського мозку.

Книжка про мозок і те, як він працює

книжка про мозок

«Книжка про мозок? Ще й написана докторкою Бетіною Іп… Хмм, це щось складне й точно заплутане», — подумав дехто.

«А ось і ні! Це цікаво, таємничо, дивовижно!», — відповімо ми. Тому що тримаємо в руках книжкову новинку «Книжка про мозок і те, як він працює».

Як ви обираєте морозиво? Чому вмієте кататися на велосипеді? Як слова складаються у речення і чому ви відчуваєте на дотик холодне? Яким чином запам`ятову’єте інформацію? Мозок керує нашими діями. Розуміючи, яким чином народжуються ті чи інші наші вміння та навички, ми можемо стати більш ефективними, можемо свідомо керувати своїми діями, робити правильний вибір, стати справжнім керманичем свого життя. І ми, дорослі, можемо допомогти дітям опанувати науку пізнання себе.

книжка про мозок

З головною героїнею книжки ви потрапите в місто, робітниками якого є мозкові клітини. Вони спілкуються, працюють, навчаються, співають, грають і роблять ще безліч різних справ, які, зазвичай, робить людина. А ще всі вони взаємопов`язані і мають супервластивості!

Якщо потоварищувати зі своїм мозком:), можна навчитися приборкувати тривожність, а ще опанувати хитрощі, як краще і швидше робити домашку (ми ж одразу попередили, що книжка корисна і для дітей, і для дорослих).

Мозок керує нашими діями, тепер ви можете допомагати йому.