Події

КнигиWOW. Крила, лапи і хвости – знайди! Зоошукалочка

Яку гру ви найбільше любили у дитинстві? Можливо хованки? Це так весело – причаїтися в якомусь непомітному місці та чекати, поки тебе знайдуть! Чи, навпаки, самому рахувати до десяти й відправлятися на пошуки друзів. Видавництво «Книголав» підготувало для діток справжній сюрприз – серію книжок-шукалочок. Сьогодні ми тримаємо в руках книгу «Крила, лапи і хвости – знайди! Зоошукалочка».

крила, лапи і хвости

Крила, лапи і хвости – знайди! Зоошукалочка

Герої цієї чарівної книжки дуже люблять грати у хованки. Вони вміють заплутати того, хто вирушить на їхні пошуки. 826 кумедних тваринок причаїлися та чекають, поки їх знайдуть.

Крила, лапи і хвости – знайди

А в тебе вийде знайти панду, на якій сидить пташка?

Кішки, песики, єнотики, панди та інші тваринки підготували веселі завдання для малечі. До гри приєдналися папуги, метелики і навіть пінгвіни! Тож готуйтеся до справжніх веселощів!

Книга «Крила, лапи і хвости – знайди! Зоошукалочка» надовго утримує увагу дитини, розвиває спостережливість, уважність та кмітливість. З нею можна гратися наодинці або разом із друзями!

На нашу думку, переможцями у чемпіонаті «Хто краще заховався» стають коти-близнюки. А у вас вже є ця книжка? Яка тваринка змусила вас довго її шукати?