События

КнигиWOW. Лісова пісня

Нарешті, з’явилася книга зі шкільної програми, яку не хочеться випускати з рук! Сьогодні в нашій постійний рубриці «КнигиWOW» – «Лісова пісня» Лесі Українки видавництва Vivat.

Лісова пісня, Леся Українка

Лісова пісня, Леся Українка

Всі ми знайомі з чарівною лісовою Мавкою, яка від усього свого чистого серця покохала звичайного хлопця Лукаша. Але він зрадив їхнє кохання та одружився на удові Калині, яка вправно вміла поратися на городі й прибирати хату. Та щастя Лукаш не знайшов. Сварки, ревнощі та непорозуміння панують в його оселі. А Мавка знайшла собі відраду у вічному коханні до краси.

Чарівна Мавка втілює в собі красу природи та духовну красу людини. Леся Українка намагається нам пояснити, що ці цінності ніколи не можуть загубитися в повсякденні.

І ілюстраторам видання вдалося підсилити глибину кохання лісової царівни у нашій уяві. Чудові ілюстрації дозволяють поринути у світ, змальований видатною письменницею.

Будуть приходити люди,

вбогі й багаті, веселі й сумні,

радощі й тугу нестимуть мені,

їм промовляти душа моя буде.

Я обізвуся до них

шелестом тихим вербової гілки,

голосом ніжним тонкої сопілки,

смутними росами з вітів моїх.

До книги увійшли «Лісова пісня», «Давня казка» та вірші Лесі Українки. А в серії «Шкільна бібліотека» видавництва Vivat ви зможете найти «Тіні забутих предків», «Маруся» та інші книги для школярів.

Авторка рецензії: письменниця Наталія Рибачик