События

КнигиWOW. Мішечок історій Мішковинки

Що найбільше люблять діти? Звичайно, чарівні історії! Адже дитинство – це світ безмежної фантазії та безкінечної уяви.

Мішечок історій Мішковинки, Vivat

Мішечок історій Мішковинки

«Мішечок історій Мішковинки»  — книжка 3 в 1. Вона містить в собі і захопливі історії, і цікаві факти, і чудові веселі ілюстрації.

Діти потрапляють у незвичайну країну – Торбокрай, де мешкають портфелі, гаманці, кошики і навіть чохли для гаджетів. Саме тут можна зустріти і маленьку дівчинку-Мішковинку, яка назбирала цілий мішечок історій для своїх нових друзів. І кожна з цих історій у казковій формі розповість допитливим читачам про різні сфери нашого життя та в цікавій формі познайомить з видатними особистостями, які змінили наш світ.

А вигадав Мішковинку школяр із Харкова – Микита Лукаш. Микита дуже полюбляє вигадувати цікавинки, але хлопчик дуже відповідально поставився до того, щоб написати свою першу книгу – відвідав «Школу молодого письменника» при Харківському літературному музеї. І вже в 14 років підписав свій справжній контракт з видавництвом Vivat. Тепер на нас чекає велика купа захопливих історій від молодого письменника. А намалював країну Торбокрай та маленьку Мішковинку відомий український художник Максим Долинний.

Книга «Мішечок історій Мішковинки» входить до серії «Розваги для розумахи». Тож читати її не лише цікаво, але й корисно!