Події

Відгук на фільм. Анімація «Лука»

Нова сімейна анімація «Лука» від Disney та Pixar занурить вас у захопливу пригоду, яка відбувається на узбережжі Італійської Рів’єри.

Лука

Лука і Альберто — друзі. Але вони звичайні хлопчики лише на суші, а під водою перетворюються на чудернацькі морські створіння. Іх мрія відправитися в подорож, а для цього їм потрібно перемогти у земному конкурсі та виграти «Весту». А ось у людей на суші інша мета: позбутися морського чудовиська, що мешкає у водах поблизу їх містечка. Лука і Альберто знайомляться з Джулією, яка допоможе їм опанувати тутешні правила та не потрапити у халепу.

В мультфільмі дуже класно відображені питання дружби та перших відчуттів закоханості.

Є над чим замислитись, є з чого посміятися, є що згадати і що обговорити з друзями. Що ще потрібно для гарного кіно? Анімація в найкращих традиціях Disney та Pixar.

Крім того, дуже сподобалась озвучка. Тож, мершій у кіно! Вже порадив мультфільм своїм друзям, які мають дітей!

ЛУКА

Фільм зрежисовано номінантом на премію «Оскар» Енріко Казароза («Місяць»), продюсер стрічки – Андреа Воррен («Лава», «Тачки 3»), а голосами оригінальної версії «луки» стали неймовірні актори. 

  • Джейкоб Трембле(«Кімната», «Диво») став голосом Луки Паґуро, розумного та винахідливого 13-річного морського чудовиська з нескінченною цікавістю до життя. Особливо, коли йдеться про загадковий світ над водою.
  • Джек Ділан Ґрейзер(«Ми ті, хто ми є», «Шазам») озвучує Альберто Скорфано, незалежного та вільнолюбного підлітка морського монстра, який має нестримну зацікавленість в людях. 
  • Емма Берманстала голосом стала голосом Джулії, чарівної любительки пригод, яка подружилась з Лукою та Альберто.
  • Mая Рудольф(«Подружки нареченої», шоу «Saturday Night Live») озвучила Даніелу, маму Луки.
  • Марко Барічелліозвучив тата Джулії, Массімо. 
  • Джим Ґеффіґен(«Блідий турист», «Troop Zero») озвучив Лоренцо, тата Луки. 

лука

Дата старту в Україні: 17.06.2021

Країна: США, Італія

Студії: Pixar Animation Studios, Walt Disney Pictures

Жанр: анімація, сімейний

Дмитро Трохименко

 

Автор реценції: Дмитро Трохименко