События

КнигиWOW. Як я дорослішаю

Ну це ж надзвичайно круто, коли твоїй дитині пояснюють важливі і досить непрості речі зрозумілою мовою! Це неймовірне полегшення для кожного батька чи матусі. Можна видихнути: «Хух!». І подякувати видавництву #книголав за особливі книги: «Як я дорослішаю. Посібник для хлопців» та «Як я дорослішаю. Посібник для дівчат».

як я дорослішаю

Ці книжки про те, що дорослішати – це круто! А деякі моменти, що непокоять підлітків, зовсім не страшні! Просто варто про них дізнатися заздалегідь, щоб уникнути зайвих хвилювань.

Цікаво (і правильно!), що книгу для хлопчиків написав чоловік, а для дівчат – жінка! Було б дуже дивно, якщо б чоловік писав особисті поради дівчаткам, чи навпаки – жінка радила хлопцям, коли варто починати голитися:)

як я дорослішаю

Як я дорослішаю. Посібник для хлопців, Філ Вілкінсон

Як працюють гормони? Що відбувається з голосом? Чому повсюди з`являється волосся? Саме такі питання хвилюють хлопців. Автор в доброзичливій манері розповідає про всі підліткові зміни, досить відверто ілюструючи «розклад дорослішання». До речі, мамам синів також не завадить прочитати;)

Як я дорослішаю. Посібник для дівчат, Аніта Найк

Як впоратися з місячними? Що робити зі змінами настрою? Як з`являються діти? Автор розповість, що відбувається з грудьми, пояснить, чому виникають прищі і які зміни чекають на тіло дівчини в період дорослішання. Татусям дівчаток читати обов`язково!;)

Обидві книги сприймаються як розмова з досвідченим другом, який заспокоїть та пояснить все, що відбувається з нами в період дорослішання. І це дійсно захоплива мандрівка у часі, що дозволить пізнати своє тіло та сміливо дивитися у майбутнє.

Авторка рецензії: письменниця Наталія Рибачик