Події

КнигиWOW. Ігноруйте! Щасливе виховання без надмірного контролю

Від чого найбільше втомлюються батьки? Від тотального контролю! Поспав? Поїв? Що поїв? Почистив зуби? Вивчив нові слова з англійської? Хто його друзі? Що дивиться на планшеті? Задоволений? Сумний? Щось хоче? Щось не хоче?.. Ааааа… Це, дійсно, надто складно. Напруга та виснаження неминучі. Але є шанс все змінити. Книга «Ігноруйте! Щасливе виховання без надмірного контролю» видавництва #книголав допоможе побудувати здорові відносини між батьками та дітьми.

Ігноруйте! Щасливе виховання без надмірного контролю, #книголав

Ігноруйте! Щасливе виховання без надмірного контролю

Автор книги – докторка Кетрін Перлман. Вона працює з дітьми та сім’ями вже більше 20 років. І головний напрямок, яким опікується Кетрін, — це допомога у вирішенні питань дисципліни. Кетрін виховує сина та доньку, вона сімейна коучиня, спеціалист з виховання та ліцензована соціальна працівниця, поради якої друкували найвідоміші світові журнали.

Книга складається з кількох частин, які дуже легко читаються та написані зрозумілою батькам мовою.

Перша частина – це засади позитивного та негативного заохочення з яскравими прикладами, які ніби підгледіли з нашого життя. А вже в другій частині ви знайдете відповіді на свої болючі питання. Третя частина допоможе зрозуміти, як заохочувати дитину до гарної поведінки. На читача чекають практичні додатки, графіки, масштабні дослідження та зрозумілі пояснення, які досить легко застосувати у повсякденному житті.

Звичайно, мама й тато знаю все краще. Але іноді невеличка та ненав’язлива дружня порада може значно покращити життя.

А ось, що каже чоловік Кетрін: «Так, вона, моя дружина. Так, вона неймовірна. Але ось у чому річ: мудрість із цієї книжки працює. Я засвідчую це. Кожен. Божий. День.». Джефф перевірив особисто й обіцяє, що книга його дружини  змінить динаміку життя у кожному домі на краще.

Часто здається, що у нас ситуація виняткова й надскладна, ми впевнені, що не допоможе ніхто, а чиїсь поради лише дратують. Але іноді варто спробувати довіритись фахівцеві або, наприклад, прочитати книгу.  «Ігноруйте! Щасливе виховання без надмірного контролю» поверне радість виховання та задоволення від батьківства.

Наталия Рыбачик МамаWOW

 

Автор: Наталія Рибачик