Події

КнигиWOW. Знайди мене

Якщо вам кортить полоскотати собі нерви, то не обов`язково поринати у якийсь екстрим. Обирайте захоплюючий психологічний трилер, заварюйте міцний чай та умощуйтесь зручно на диван. На вас чекає дуже незвичайна історія від видавництва «Книголав»!

Знайди мене. Ф. Дж. Вернон

Знайди мене

Грей Годфрі зі свої чоловіком Полом їдуть відсвяткувати Різдво в невеличке містечко, де пройшло дитинство Грей. Жінка помічає, що чоловік дорогою веде з кимось переписку. Але розпитувати не стала, оскільки нервувала перед зустріччю з родичами та й випила зайвого.

Родина жінки радо їх зустрічає. Грей і в батьківському домі не обмежує себе у вживанні алкогольних напоїв, і на ранку бачить, що чоловік з нею не ночував. Більше того, його автівку знаходять порожньою на шосе. Пол зник. А Грей починає отримувати повідомлення від невідомої жінки на ім`я Енні. Хто вона? Яке відношення має до зникнення Пола? І чи зможе найнятий детектив Ніна розв`язати загадку зникнення чоловіка?

Сюжет дуже динамічний і тримає в напрузі до останньої сторінки. Тому звільняйте кілька вечорів, адже відірватися від книжки вам буде дуже важко. Книга «Знайди мене» спеціально для поціновувачів психологічних трилерів!