Події

КнигиWOW. Магічний рецепт для Лоїс

Іноді хочеться почитати щось дивовижне. Щось таке, що змінить уявлення про світ, про його можливості, допоможе подивитися на звичайні речі з незвичного ракурсу. Якщо у вас з`явилося таке бажання, книга «Магічний рецепт для Лоїс» видавництва Vivat повність задовольнить його.

Магічний рецепт для Лоїс, Робін Слоун

Магічний рецепт для Лоїс

Лоїс Клері – талановита програмістка. Час, у якому вона живе, лише на кілька кроків випереджає наш. Тож, якщо хочете зазирнути у майбутнє – гортайте книгу.

Лоїс розробляє роботів. А точніше — інноваційну роборуку, яка може робити майже все. Але, здавалося б, просте завдання – розбити яйце – в неї ніяк не виходить.

У Лоїс з`явиться нагода навчити роборуку поратися з яйцем. Адже до неї потрапила дивовижна старовинна закваска, з якої можна пекти найсмачніший хліб. Лоїс відкриває в собі не лише кулінарного гурмана, але й вправну пекарку.

До чого призведуть експерименти Лоїс? Як може виглядати ринок майбутнього? Що ми будемо споживати через кілька десятків років? І в чому полягає секрет чарівного інгредієнту, що дістався Лоїс – ласунці номер один?

Якщо вам цікавий світ програмування – читайте. Якщо ви захоплюєтеся кулінарією – читайте. Якщо ви сумніваєтесь, чи варто щось змінювати у власному житті, – читайте. Іноді один сміливий вчинок здатен кардинально змінити все життя.

Рецензія: Наталія Рибачик