Події

КнигиWOW. Міс Грем. Кулінарна книга шпигунки

Історичні події, шпигуни, таємничі збіги… Якщо вам хочеться зануритися у захоплюючу пригоду, то ми маємо для вас цікаву новинку! Видавництво «Книголав» пропонує історію, яка може полоскотати нерви та проведе читача за лаштунки життя спецагентів. Отже, сьогодні в нашій рубриці КнигиWOW —  «Міс Грем. Кулінарна книга шпигунки».

Міс Грем. Кулінарна книга шпигунки

Кулінарна книга шпигунки

Події книги розгортаються після закінчення Другої світової війни. Едіт Грем – вчителька німецької мови у невеличкому англійському містечку. Вона втомилася ховатися від бомбардування та весь час переживати за свою стареньку матір. Едіт прагне змін. І тому подає свою кандидатуру на вакансію у відділі освіти, щоб відбудовувати школи у Німеччині. Вона йде на співбесіду, але вже з перших запитань розуміє, що тут не обійшлося без її далекого родича Лео, який співпрацював з урядом.

На той час Берлін являє собою розграбованє місто, де знаходять притулок біженці, сироти, а також підпільні осередки нацистів. Вони прагнуть створити Четвертий Райх. І молода вчителька ще не підозрює, що саме вона стане таємною ниточкою, за допомогою якої важлива інформація надходитиме до Великої Британії. Більше того, жінці доведеться стежити за своїм першим коханням.

На вас також чекають рецепти британської, німецької, латишської кухні повоєнних часів. Іноді вони вас шокують. Як і історичні факти, які змусять постати перед обличчям суворого режиму того часу.

На Едіт чекають два світи. В першому вона у вишуканому вбранні обідає у розкішних офіцерських клубах, а в другому – зашифровує у кулінарних рецептах інформацію, яку там дізналася. І чим ближче жінка до головної загадки, тим більшою стає для неї небезпека.

А фінал історії непередбачуваний. Як і саме життя.