События

КнигиWOW. Мовчазна пацієнтка

Часом, левова частина успіху книги полягає у її магнетичній назві. А якщо сюжет захоплює з першої сторінки і не відпускає до останньої крапки, то книга, безперечно, має всі шанси стати бестселером. Саме так сталося з книгою, яку ми тримаємо в руках сьогодні.

Мовчазна пацієнтка, Алекс Майклідіс, вид-во Vivat

Мовчазна пацієнтка

«Мовчазна пацієнтка» — психологічний детектив, який одразу сколихнув букспільноту. Книга увійшла до списку бестселерів The New York Times та підкорила читачів більше 40-ка країн світу.

Художниця Алісія Беренсон впродовж семи років кохала свого чоловіка, відомого та успішного фешн-фотографа. Але одного вечора вона його вбила. Жорстоко – випустивши п`ять куль з рушниці в обличчя. А після цього написала картину — автопортрет. Та замовкла. На довгі шість років. Аж поки психотерапевт Тео Фабер не вирішив розговорити мовчазну пацієнтку…

Детектив дещо нетрадиційний. Читач шукає лише відповідь на питання «чому?». І приголомшлива правда стає зовсім несподіваною та шокуючою.

Книга буде цікава кожному, адже всі наші проблеми родом з дитинства. Крім того, цікаво зрозуміти, про що думає жінка. 

Динамічний сюжет, нетривіальна історія та непередбачувана розв`язка стають запорукою того, що детектив «Мовчазна пацієнтка» виправдає ваші очікування та триматиме в напрузі до останньої сторінки.

Авторка рецензії: письменниця Наталія Рибачик