Події

Культові телесеріали, які точно варті перегляду

Провідні комедійні серіали, які переглядаються на одному подиху/

комедійні серіали

Не завжди хочеться переглядати фільми чи серіали з глибокими філософськими сенсами. Тому часом ми шукаємо те, що допоможе відпочити та перезавантажитись, бо потребуємо легкого та позитивного контенту. Так, пропонуємо вам добірку справжніх комедійних хітів, що безсумнівно піднімуть ваш настрій.

Культові телесеріали

  • «Трудоголіки»

Адам, Блейк і Андерс познайомилися ще в коледжі й тепер разом працюють в офісі. Хоча їм доводиться пристосовуватися до суворих вимог керівництва, всередині вони залишаються тими ж жартівниками, якими були в студентські роки.

Після робочого дня хлопці традиційно відпочивають на вечірках, де випивають все, що можна і навіть не можна… Тож не дивно, що всі їхні вчинки завершуються епічним провалом! Слідкуй за пригодами друзів у серіалі «Трудоголіки» на телеканалі Comedy Central по буднях о 22:15.

  • «Усі ненавидять Кріса»

Кріс є старшою дитиною в сімʼї вірян, його рідні дотримуються усіх католицьких обрядів. Проте хлопець не розуміє рішення батьків і мріє жити власним життям, а не чужою думкою. Амбітний хлопець, який вступив до церковної школи, одразу стає предметом уваги не лише однокласників, а й викладачів. Незалежно від непорозуміння та обговорень з боку, юнакові вдається знайти друзів у новому навчальному закладі та навіть у деяких ситуаціях стати прикладом для наслідування однолітків. Дивіться серіал «Усі ненавидять Кріса» по буднях о 20:30 в ефірі телеканалу Comedy Central.

  • «Беккер»

Серіал «Беккер» розповідає історію амбітного лікаря, який намагається опанувати свій характер і зберегти відносини з оточенням. Дивіться нескінченні пригоди головного героя по буднях о 19:45 в ефірі телеканалу Comedy Central.

  • «Незграба»

Дженна Гамільтон — головна героїня серіалу. Їй 15 років, і цей вік є дуже складним періодом у житті будь-якої дівчини. Вона захоплюється хлопцем зі школи, але їй так і не вдається привернути його увагу. Її бажання здійснюється, коли через незграбний інцидент вся школа вважає, що вона намагалася накласти на себе руки. Тепер нарівні з непотрібною репутацією суїцидальної школярки, їй доводиться справлятися з щоденними проблемами, які супроводжують життя підлітка. Чи зможе дівчина впоратися з несподіваною популярністю — дивіться комедійний серіал «Незграба» по буднях о 19:00 на Comedy Central.

  • «Кі та Піл»

Кі та Піл — двоє веселих та наполегливих молодих людей, які вміють підняти настрій навіть найбільш запеклому песимісту. Хлопці не лише розважають глядачів своїми жартами, але й ставлять на дискусію найважливіші соціальні проблеми. Дивіться гумористичний серіал «Кі та Піл» по буднях о 21:00 на телеканалі Comedy Central.

  • «Ріно 911»

У «Ріно 911» поліціянти з міста Ріно в Неваді абсолютно не розбираються у своїх компетенціях і постійно програють злочинцям. Немає таких казусних та комічних ситуацій, у яких цим служителям закону не вдалося б побувати. А про їхню безглуздість вже навіть ходять легенди.

Навіть із найпростішого завдання вони примудряються влаштувати балаган, так його й не виконавши.

Тож, якщо ви також засумували за такими історіями — вмикайте Comedy Central по буднях о 22:40 та дивіться гарні серіали.