Події

КнигиWOW. Наші душі вночі

Легка й водночас глибока, відверта й повна таємного змісту, щира та ненав’язлива, чутлива й досить стримана. Книга на один вікенд чи книга на все життя. Сьогодні тримаємо в руках видання «Наші душі в ночі» Кента Гаруфа.

Наші душі вночі, Кент Гаруф, #книголав

Наші душі вночі

Кент Гаруфт вигадав містечко Голт, де мешкають всі герої його романів. «Наші душі в ночі» — це остання книга автора, його прощальний подарунок читачам.

Книгу вирізняє особливий стиль оповідання автора. Він викладає події, факти, описує ситуації… Але ви не знайдете у книзі жодного опису емоцій, які відчувають герої. Не буде тут і нав’язливого оцінювання подій. Все залишається на розсуд читача. Саме тому після кожного розділу хочеться на хвилинку зупинитися, закрити очі і уявити, що саме відчували в ту чи іншу мить головні герої, згадати подібні історії з власного життя. Таким чином кожен читач стає співавтором книги, наділяючи героїв переживаннями та відчуттями.

В романі багато діалогів. Саме вони допомагають зрозуміти думки героїв. Сюжет досить простий й життєвий, хоча й починається він з нестандартної ситуації: літня жінка запрошує мало знайомого чоловіка похилого віку приходити до неї в будинок вночі й спати в її ліжку.

Книжка про самотню старість, про егоїзм молодих, про щастя в дрібничках, про те, що рідні душі рано чи пізно обов’язково зустрінуться.  

Бестселер екранізований, в головних ролях знялися Джейн Фонда та Роберт Редфорд. Читайте книгу, порівнюйте з фільмом та прислухайтеся до потреб власної душі.