Події

Романтичні комедії для різдвяного настрою

Різдво дарує радість та надію. Але якщо різдвяна атмосфера ще не полонила вас, пропонуємо подивитись фільми про Новий рік та кохання, які подарують святковий настрій.

Фільми на Різдво

Ідеальне Різдво

фільм на Різдво

Різдво у великому сімейному колі – це не завжди просто і весело. Тим більше, коли хтось втрачає роботу, а в когось є таємниця, яка порушує всі плани. А ще на голову звалились всі родичі, які мають різні характери. Чи вдасться не зіпсувати Різдво?

Ласкаво просимо до Різдва

фільм на Різдво

Медісон Лейн повинназнайти найкраще місце для нового великого курорту. І вона блискавично виконує цю міссію. Але знаходиться альтернатива, яку Медісон повинна вивчити та винести свій вердикт. Невелике містечко під назвою Різдво зустрічає її не зовсім дружньо: машина Медісон потрапляє в аварію. Тепер дівчині доведеться застрягти у Різдві на кілька днів. Можливо її думка зміниться?

Різдвяне меню

фільм на Різдво

Моллі займається кулінарією. Вона нещодавна відкрила власну справу і дуже хвилюється за її успіх. На неї чекає грандіозний благодійний вечір, який дівчина влаштовує для родини Харісонів. І допомагатиме їй Карсон — представник родини. Чи вдасться їм вразити присутніх святковим меню та задовольнити вимогливу тітоньку Карсона?

Секрети Різдва

фільм на Різдво

Кейт приїздить в нове містечко. Вона лікарка. Одного ранку дівчина знаходить біля свого будинку таємницу скриньку з запискою. Таку ж скринькузнаходить симпатичний сусід Кевін. Тепер йому та Кейт доведеться пройти всі випробування,щоб дізнатися, що чекає їх в фіналі. 

Доставити до Різдва

фільм на Різдво

У Моллі свій бізнес — невеличка успішна пікарня. В неї немає часу на романтичні зустрічі. Джош втратив дружину і самостійно виховує сина Чарлі. І також не планує ходити на побачення. А ось маленький Чарлі мірє побачити тата знов щасливим. Можливо станеться різдвяне диво? 

Різдвяна зірка

фільм на Різдво

Астрологія — цікава наука. І саме любов до зірок об`єднує молоду науковицю Меделін, яка приїхала в маленьке містечко, щоб спостерігати метеоритний дощ, та доньку рейнджера Раяна, яка цікавиться зоряним небом. А ще їх об`єднує Різдво, яке стоїть на порозі і дарує дива.

Кохання в Альпах

фільм на Різдво

Джастін — чемпіон з лижних перегонів. Але він зазнав травми коліна. Через рік він знов хоче повернутися у великий спорт, а для цього йому потрібно виграти перегони в рідному місті. А його тренеркою стане подруга дитинства. Можливо між ними щось більше, ніж дружба?

А ще для святкового настрою можна читати чудові книги про Різдво