Події

Що дивитись в кіно. Бідолашні створіння

Який найдивніший фільм ви дивились? Згадали? А тепер для порівняння йдіть дивитись «Бідолашні створіння».
Бідолашні створіння

Найдивніший – це не найкращий і не найгірший. Це такий, який залишає після себе вир почуттів, такий, який змушує заглибитись в свої внутрішні страхи, такий, що нагадує про речі, які напевно зустрічалися в твоєму житті і якимсь чином зачепили.

«Бідолашні створіння» піднімає стільки неоднозначних тем, що після перегляду ти ще тривалий час не можеш визначитися – тобі сподобалось чи ні. Ти подумки перебираєш сцени фільму, іноді максимально відверті, а потім розумієш, що вони всі максимально відверті. Відверті у своїй правдивості стосовно нашого життя.

Белла – жінка, яку врятував лікар Годвін Бакстер. Він знайшов її у воді ледь живу і пересадив їй мозок. Лікар тримає Беллу подалі від розпусного світу, адже тепер вона, наче дитина, вразлива. Та жінка занадто швидко розвивається, шукає відповіді на свої питання, цікавиться всім, що її оточує, і хоче більшого. Тож одного дня вона втікає разом зі звабливим юристом. Ця втеча приведе її в будинок розпусти. І ось тепер перед Беллою постане справжня задача: визначити — це шлях в нікуди чи шлях до себе справжньої?

Фільм триває дві години, але час минає непомітно, адже історія Белли захоплює, іноді шокує. Та точно не розчаровує. Такою Емму Стоун ви ще не бачили.   

Фільм вже здобув два «Золоті глобуси» та «Золотого лева» на Венеційському кінофестивалі. Він  претендує на перемогу в 11 номінаціях премії BAFTA, прогнозують, що й «Оскара» отримає.

Бідолашні створіння