События

Соломія Вітвіцька вакцинувалась, пішла на тренування з боксу та поїхала на Закарпаття

Відома українська телеведуча на каналі 1+1 Соломія Вітвіцька зробила перше щеплення від ковіду. Вакцинуватись чи ні – не стояло питання у Соломії, адже вона дівчина активна – ходить в офіс на роботу, відвідує всілякі заходи, зустрічається з безліччю людей, подорожує, тому хоче і надалі жити своїм звичним життям, але без остраху захворіти. Питання було лише у часі – телеведуча терпляче чекала своєї черги.

вакцинація

«Я не реєструвалася на вакцинацію, подумала, що краще нехай спершу зроблять її тим, кому вона важливіша. Чекала, коли до мене черга дійде. І ось, коли почалася вакцинація великих підприємств, у мене з’явилася змога зробити щеплення від COVID-19 на каналі 1+1, де я працюю. Все склалося дуже швидко. Вакцинувалась Pfizer. У кінці липня на мене чекає друга доза вакцини. Все це тривало загалом три хвилини. Навіть не треба було підписувати ніякої угоди з лікарем», — розповіла Вітвіцька.

Телеведуча зазначила, що у неї не було жодних вагань та побоювань щодо вакцинації.

«Я взагалі нічого такого подібного не боюся. Звісно, я читала, що у деяких людей виникають певні тимчасові проблеми після щеплення, але особисто я взагалі не переживала. Добре почувалася після цього, навіть того ж дня пішла на тренування з боксу (звісно, тренування пройшло у легкій формі), хоча лікар попереджає, що декілька днів краще уникати спорту і великих фізичних навантажень», — поділилася Соломія.

Соломія Вітвіцька також розповіла, що у її оточенні тема вакцинування гостро не обговорюється – наприклад, її мама вже давно зробила дві дози вакцини проти ковіду, а більшість її друзів або вже зробили щеплення, або планують найближчим часом. Але, звісно, є і такі знайомі, які ще побоюються цього.

Після вакцинації зірка вирішила трохи відпочити разом з друзями на Закарпатті, у Сваляві. 

вакцинація

“Моя подруга, котра мешкає в Лос-Анджелесі, зараз з родиною приїхала в Україну, у санаторій відпочити. І запросила мене до них приїхати, щоб разом провести час.  Ми катались на квадроциклах, дивилися неймовірні краєвиди, захід сонця. А також відвідуємо різні процедури. Вони мені допомагають відновитися після аварії”, — розповіла Вітвіцька.

Нагадаємо, ведуча проєкту «Вражаючі історії ТСН» Соломія Вітвіцька потрапила в ДТП. За кермом була подруга Соломії. У момент зіткнення Вітвіцька перебувала на задньому сидінні та отримала невеликий забій. Ведучу госпіталізували у лікарню. Її стан не викликав занепокоєння у медичних працівників, але вона все ж вирішила пройти обстеження та зробила МРТ. Наступного дня Соломія вийшла на роботу та провела два прямі ефіри ТСН.