Події

У Києві відбулася українська премʼєра фільму “Русалонька»

24 травня у кінотеатрі «Оскар» у ТРЦ Gulliver відбулася премʼєра фільму “Русалонька” від Disney. Знайому кожному історію про русалоньку Аріель першими змогли оцінити — Мішель Андраде, Олена Світлицька, Катерина Сільченко, Маша Тимошенко, Валерія Толочина та інші. 

Русалонька

На заході також були помічені гості в тематичному, “морському”, одязі від українського бренду Darja Donezz. 

Стрічка “Русалонька” від Disney розказує про наймолодшу і найзухвалішу з доньок короля Тритона, Аріель. Вона прагне дізнатись більше про світ над водою. Під час однієї з подорожей на поверхню Аріель закохується у принца Еріка. Хоча русалкам заборонено спілкуватись із людьми, Аріель має йти за покликом серця. Тож вона укладає угоду зі злою морською відьмою, Урсулою, котра дає Аріель шанс з’ясувати, яке воно, життя на землі. Але це ставить під загрозу її власне життя та батькову корону. 

РусалонькаРусалонька

Головні ролі у фільмі виконали Голлі Бейлі, Давід Діґґз, Мелісса Маккарті, Хав’єр Бардем, Джона Гавер-Кінґ, Аквафіна та Джейкоб Трембле.

Партнерами української прем’єри стали бренд Pandora, який має нову колекцію, присвячену фільмові, Будинок Іграшок та Elle. 

Русалонька Русалонька

В Україні “Русалонька” стартує в прокаті вже з 25 травня. 

__

«Русалонька» – це знайома кожному історія про Аріель, красиву та натхненну молоду русалку, яка прагне пригод. 

Русалонька