Події

КнигиWOW. Ринок м`яса

Часто нам здається, що успіх – це випадковість. Але, якщо подивитись глибше, то стає зрозумілим, що шлях до визнання не такий простий, як може здатися на перший погляд. Книга видавництва «Книголав» «Ринок м`яса» Джуно Довсон знайомить нас зі світом модельного бізнесу. Який шлях проходять моделі від маловідомих дівчат до того моменту, коли ми у захваті спостерігаємо за ними на подіумі?

Ринок м`яса

ринок м`яса

16-тирічна Яна – закомплексований підліток з цілою купою різноманітних страхів та побоювань. Її зовнішність не задовольняє дівчину. А однолітки дражнять її за високий зріст. Тим більше вона буде здивованою, коли під час шкільної поїздки на неї зверне увагу модельне агентство. Думаєте, чергова казка про Попелюшку? Ні. Чесна історія про той бік індустрії моди, який ми з вами не бачимо.

Швидкий злет і шокуюча реальність. З чим стикаються моделі? Чому вони стають постійними відвідувачами кабінету психолога? Проблеми з харчовою поведінкою, сексуальне насилля, вимагання грошей, тиск з боку конкуренток – все це зустрілось Яні на шляху до підкорення вершин модельної індустрії. Яка ціна красивої картинки, яку ми бачимо на обкладинках глянцевих журналів?  

У 2020 році книга «Ринок м`яса» отримала головний приз YA Book Prize – премія, що вручається найкращим книгам Великобританії для молодої аудиторії. Вона переверне ваше уявлення про світ краси й моди, книга заглибить вас у історію дівчини, яка дісталася вершини. Але чи вдасться їй утриматися на ній? І яка ціна популярності?