Події

КнигиWOW. Я завжди писатиму у відповідь

Життя – дивна річ. Іноді незначні, на перший погляд, події можуть кардинально змінити хід історії. У кожного з нас, якщо згадати, є певна точка відліку, яка значно вплинула на все наше подальше життя. І сьогодні ми тримаємо в руках автобіографічну й дуже зворушливу оповідь про те, як один лист докорінно змінив двоє життів.

Я завжди писатиму у відповідь, Кейтлін Аліфіренка, Мартін Ґанда, Ліз Велч, #книголав

Я завжди писатиму у відповідь

«Я завжди писатиму у відповідь» – книга про дружбу африканського хлопчика та американської дівчинки, про велику мрію та важку працю, про щедрість душі та непохитну віру в краще майбутнє.

Все починається зі шкільного завдання в звичайній американській школі, де учням пропонується знайти друга з листування. Кейтлін привабила незнайома та екзотична країна — Зімбабве. 12-ти річна дівчинка, не вагаючись, написала лист африканському хлопчику Мартіну… І якщо для Кейтлін – цей лист був нагодою позбутися нудьги, то для Мартіна лист з Америки став надзвичайною подією, яка дала йому надію та наблизила до мрії.

Підлітки підтримували листування через океан протягом 6 років, довіряючи один одному свої проблеми та розділяючи радості. Поступово Кейтлін дізнається про реалії життя в Зімбабве і намагається всіма способами допомогти Мартінові та його сім’ї…

Два абсолютно різні світи, які об’єдналися завдяки душевному теплу, невимовному багатству сердець та наполегливому прагненню творити добро. Книга про розмаїття життя та толерантність, вона надихає вірити в краще майбутнє, вірити в людей. Оповідь з присмаком африканської садзи та американської цукерки «Тутсі ролл».

Наталия Рыбачик МамаWOW

 

Автор: Наталія Рибачик