Події

Життєві фільми для зрілого віку

В сьогодній добірці непрості фільми для зрілого віку. Вони підіймають важливі теми. Щось викличе у вас посмішку, а щось — сльозу. Але ви точно не залишитесь байдужими. До таких фільмів потрібно дорости, щоб зрозуміти. Щоб спробувати зрозуміти. Приємного перегляду!

Життєві фільми для зрілого віку

Примарна краса

гарний фільм

Говард втратив доньку. І втратив себе. Розлучився з дружиною і практично занепастив бізнес. Його друзі та колеги намагаються врятувати хоть щось, але для цього їм подрічно піти на угоду з власною совістю. смерть, час, Кохання для Говарда в певну мить перестають бути просто абстрактними поняттями… Склад акторів чудовий. Філм про те, як пережити втрату.

Батько

життєвий фільм

Антоніо живе зі своєю донькою Енн в Лондоні. Йому здається, що хтось позіхає на його квартиру. Крім того, постійно зникає його годинник. Можливо його поцупила нянька, яку найняла донька для батька? Антоніо сумує за своєю молодшою донькою. І Енн також сумує за своєю сестрою. В Енн мало радості, адже батько хворий. І вона має прийняти складне рішення.

Смак кохання

зрілий фільм

Життя різне. А якщо воно триває не 10 і не 20 років, накопичуються різні події, які впливають на нас і на наше світосприйняття. Жак тримає магазин вина. Він одинак. Але одного дня до його магазину завітала чарівна жінка, яка наповнює простір Жака новими відчуттями, до яких він не готовий.

Тіні на Сонці

зрілий фільм про кохання

Іноді настає час, коли навіть талановита людина втрачає впевненість в собі та своїх здібностях. Або трапляється в житті щось неочікуване, драматичне, що змушує зупинитись та зробити переоцінку цінностей. Так сталося у відомого письменника, до якого приїхав молодий редактор Джеремі. Він прагне відродити письменника та підписати з ним контракт. Побачити батька знов усміхненним за роботою прагне і його донька Ізабель… Але вони обидва зустрічають опір.

Проблиски надії

гарний фільм

Уявіть собі, що у вас є найліпша подруга, майже сестра. І одного дня вас запрошують на розважальне шоу, де ця подруга на весь світ розповідає, що вже тривалий час зустрічається з вашим чоловіком. Така собі історія. І коли весь світ руйнується, ти бачиш лише очі маленької донечки, яку також вирішила привести на це «веселе» шоу. Життя вже ніколи не буде таким, як раніше. І кардинальні зміни починаються з відправної точки — з рідного будинку…

Всі ці історії дуже різні. Якщо втрачаєш віру, обирай «Проблиски надії». Хочеш зрозуміти стареньких батьків? Тоді — «Батько». Якщо про складний вибір та життя після втрати, тоді «Примарна краса».  Якщо про нерішучість в особистих стосунках та «чарівний пендель», тоді «Тіні на Сонці» чи «Смак кохання».

А що гарного останнім часом дивились ви?