Події

2220 International Music Festival

У серпні-вересні 2020 р. відбувається важлива подія, що розвиває культурну дипломатію, — 2220 INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL.
музичний фестиваль
Це унікальний фестиваль, який створює і зміцнює культурні зв’язки між Україною та іншими країнами. В цьому році фестиваль плідно співпрацює з Балканами — переможці з України отримають безкоштовну участь в вагомих балканських міжнародних вокальних фестивалях в Чорногорії, Албанії і Словенії. Переможці з балканських країн отримають безкоштовну участь у 2220 INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL у наступному році у звичному форматі.
Голова журі — Народна артистка України, переможниця пісенного конкурсу Євробачення-2004, володарка премії World Music Awards, співачка, продюсер, музикант, активний громадський діяч Руслана Лижичко.
2220 INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL створений промоушен і продакшен компанією STUDIORAR за підтримки Асоціації з розвитку міжнародних відносин ADRUM. Фестиваль організовано з метою просування України в світі, сприяння молодим талантам і розвитку культурної дипломатії. Фестиваль проходить за підтримки МЗС України, особлива подяка Посольствам України в Чорногорії та Словенії. Інформаційні партнери – MамаWOW, Обозреватель.
Серед членів журі фестивалю – відомі особистості музичного світу Балкан: директор одного з найбільш значущих європейських міжнародних фестивалів FeNS в Словенії Паульо Плахутнік, славнозвісний чорногорський музикант Момчіло Зекович, зірка чорногорського телебачення Володимир Фустич, директор Festivali Mbarekombetar i Kenges per Femije в Шкодере, Албанія, знаменитий диригент Кужтім Алія, голова відбору дитячого Євробачення в Албанії Сокол Марсі.
Переможців 2220 INTERNATIONAL MUSIC FESTIVAL з України прийматимуть:
  • 57 Festivali Mbarekombetar i Kenges per Femije в ШкодереАлбания
  • 26-й Міжнародний фестиваль «FeNS» в Копері, Словенія
  • 28-й Міжнародний фестиваль «Золота сніжинка» в Рожає, Чорногорія
Юні таланти у трьох вікових категоріях 7-11, 12-14 та 15-17 років мають можливість взяти участь у фестивалі. Подробиці на сайті: https://2220rar.com
Всі питання за тел.: +380674094155