События

«44 коти» — новий мультсеріал від творців Winx на ПЛЮСПЛЮС

5 жовтня на каналі ПЛЮСПЛЮС стартував показ нового популярного мультсеріалу «44 коти». Долучитися до перегляду можна кожного дня о 19:25.

44 коти

«44 коти» — це нове творіння компанії Rainbow (творців фей Winx). Анімаційне шоу для юних телеглядачів розповідає історію пригод чотирьох кошенят (Лампо, Міледі, Пілу та Пончика). Хвостаті друзі живуть разом із бабусею Піною і одного дня вирішують зібрати власний музичний гурт «Киць-киць-коти». В клубі-гаражі вони дають концерти для знайомих.

Кожна серія мультсеріалу присвячена вивченню головними героями їхнього рідного міста і знайомству з сусідами. Допомога тим, хто втрапив у халепу, — ще одне заняття, якому присвячують себе Лампо, Міледі, Пілу та Пончик. Дружба і позитивний настрій допомагають їм долати повсякденні перешкоди.

Прем’єрний епізод «Киць-киць-коти на завданні» розповідає, як герої збираються в команду і шукають таємничого викрадача — когось, хто поцупив важливі документи в бабусі Піни.

44 коти

Натхненням для створення мультсеріалу стала відома італійська пісня «44 коти», відзначена 1968 року на 10-му міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої пісні Дзеккіно д’Оро (Zecchino d’Oro). Щоб створити яскраві саундтреки до історії, творці звернулися за допомогою до популярного хору Антоніано Болоньї та Раї Рагацці.

Італійська прем’єра «44 коти» відбулася у листопаді 2018 року. Мультсеріал негайно побив телерекорди – його переглянули більше 500 тис. глядачів. За станом на січень 2019 року це було найбільш популярне шоу дитячого телеканалу RaiYoyo серед дітей 4-10 років. Дуже скоро мультфільм підкорив серця маленьких глядачів і в інших країнах. Рекордні рейтинги «44 коти» відзначають всі країни у  яких він транслювався: Німеччина, США, Франція, Латинська Америка, де прихильником історії стала кожна друга дитина віком від 3 до 6 років.

Про компанію Rainbow

Група компаній Rainbow заснована 1995 року Іджиніо Страффі, президентом і генеральним директором, і завоювала всесвітню популярність завдяки надзвичайному успіху проекту «Світ Вінкс». Компанія працює в індустрії розваг і знаходиться у рейтингу міжнародних компаній з анімування для теле- та кіновиробництва, а також створення, розвитку і ліцензування анімаційного контенту. За більш ніж 20-річну історію компанія створила і розвинула багато проектів, які транслюються у більш ніж 100 країнах на різних платформах мовлення. В індустрії споживчих товарів компанія займає позицію лідера у щорічному списку 150 найбільших світових ліцензіарів і займає 1-е місце в Європі, маючи більш ніж 500 ліцензіатів у всьому світі.