События

Алла Мазур надихає жінок всього світу на обкладинці французького глянцю в Україні Marie Claire

Щира, стильна і смілива  – Алла Мазур без перуки на обкладинці французького глянцю в Україні Marie Claire.

Алла Мазур

Сьогодні, 16 вересня, у Сніданку з 1+1 ведучі Руслан Сенічкін та Людмила Барбір першими привітали Аллу Мазур з днем народження і презентували сюрприз  —  обкладинку Алли для осіннього журналу Marie Claire – телезірка вразила всіх новою зачіскою та стильним образом від українських дизайнерів! 

Новий випуск легендарного французького видання присвячено силі духу і сміливості бути відвертими, — якою і є головна героїня, улюблениця мільйонів Алла Мазур. Алла зізналася, що боротьба та перемога над онко розділила її життя на «до» та «після». І цей день народження для неї не схожий на всі попередні.  В центрі – велике інтерв’ю Алли про пережите, про страхи, особистий досвід та поради, про любов і силу, про цінність життя, про сина і батьків.

«Привіт, мій новий рік!) Я жива — і це найбільше досягнення року минулого. Постояла подумки на краю — і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову — і відчула, що цією свободою можна поділитися) І підтримати інших. Тих, хто зіткнувся з онкологією в час пандемії. Але шанс одужати – є. І чим раніше почати – тим вищий. Мене надихала одна глядачка. Яка написала: ваша робота в ефірі доводить нам, що перемогти – можна. Тепер хочу переконати, що і візуальних наслідків цієї боротьби особливо боятися не варто. Бо головне – очистити організм. А волосся – відросте. І життя підкине вам новий образ: який може виявитись несподівано симпатичним. Навіть модним і актуальним. Не бійтеся змін. Повірте у себе і свої сили. Наповнюйте себе любов’ю. Тільки так ми можемо ділитися нею з іншими. Довіртеся Небу: там справді дивовижним чином підказують нам шлях», — сказала незмінна ведуча новин ТСН. Тиждень Алла Мазур. 

Алла Мазур

Журнал присвятив телезірці одразу п’ять (!) обкладинок, і фотоісторія та інтерв’ю незабаром знайдуть своє продовження у діджитал проекті на сайті marieclaire.ua, а також на французькому сайті міжнародного глянцю. Історія української телеведучої Алли Мазур надихатиме весь світ! 

Французька редакція Marie Claire координувала всі етапи підготовки публікації українського журналу і пишаються історією з Аллою. «Ми пишаємося, що такі героїні як Алла, з’являються в українському виданні. Стиль обкладинки створений в кращих традиціях журналу. Вразив зміст, — він як глибоко український, так і міжнародний. Актуальний та космополітичний» (Галі Лупен, редакційний відділ Marie Claire International».