Події

Грандіозний розіграш від ATMASFERA 360. Я НА РОЗІГРАШ!!!

Свята скінчились, але фестивальне життя на планеті в ATMASFERA 360 триває!

розыгрыш в  ATMASFERA 360

23 січня о 12:00 відбудеться грандіозний розіграш супер-пупер призів: справжнього телескопу, конструктору що світиться від «Laser Pegs», річного сертифікату на вивчення англійської мови від курсів «Green Country» та інших призів! А ще 23 січня о 11:00 та о 12:30 відбудуться лише два «зачарованих» сеанси сферичного кіно зі знижкою на квиток 25% (діє при купівлі білета через касу, пароль «я на розіграш»)!

Шанс виграти один з головних призів отримає кожен гість, хто побував на новорічному фестивалі «Веселковий Новий Рік» та заповнив анкету. Але не тільки: всі відвідувачі одного з двох «зачарованих» сеансів 23.01 о 11:00 або о 12:30 також зможуть взяти участь у розіграші головних призів! І, звісно, кожен маленький глядач, цих сеансів, в ATMASFERA 360 прид’явивши квиток, отримає миттєвий приз! А ще, на честь цієї події, глядачі  зможуть скористатися подарунком у вигляді 25% знижки на два сеанси найкращих сферичних фільмів сезону із захоплюючими візуальними спецефектами, можливими лише на екрані-куполі! Отримати знижку ви зможете сказавши на касі таємні слова «Я на розіграш». (Знижка діє за умови придбання білету в касі).

Сеанс о 11:00. «Дивовижна планета» та «Загроза з космосу»

Сеанс о 12:30. «Блакитна планета» та «Дивовижна подорож Сонячною Системою».

І, звісно, на вас чекають абсолютно безкоштовні розваги: ви можете  пограти в ігри майбутнього – безконтактні сенсорні ігри XBOX 360, зробити досліди в зоні цікавої науки, позмагатися у забігах тарганів, випробувати кмітливість у зоні головоломок та розкрити творчий потенціал у куточку “Безмежний всесвіт творчості”.

Приходьте за 40 хвилин до початку чарівних сеансів: всі відвідувачі зможуть взяти участь у інтерактивному театралізованому перфомансі та стати героями «живої» казки! Між гостями розподілять ролі та під керівництвом ведучого миттєво ставиться театралізована космічна казка-перфоманс.

Не упустіть свій шанс!

Слідкуй за подіями на сайті www.atmasfera.com.ua

Телефон для довідок та замовлення квитків: (044) 229 01 93

Сферичний Кінотеатр ATMASFERA360 / Київський Планетарій, вул. Велика Васильківська 57/3