Події

Дитячі вихідні на «Даринку»: майстер-клас з приготування слайма і турнір з BeyBlade

Почалися шкільні будні. І якщо ваша дитина хоча б трохи схожа на 5-річну дівчинку Люсі, чиї фото до/після першого дня в школі облетіли всю мережу, тоді найближчі вихідні точно потрібно провести за сімейним відпочинком. Тим більше, що 7-8 вересня в маркет-моллі «Даринок» буде багато безкоштовних розваг для дітей.
турнір з BeyBlade

У суботу з 15:00 до 18:00 в зоні Wi-Fi пройде турнір з всесвітньо відомої гри BayBlade. Переможець отримає оригінальну дзиґу. Взяти участь і перевірити свої сили можуть усі бажаючі, головне – мати з собою іграшку бей.

Костюмована казка «Поради пані Google» о 12:00 відкриє розважальну програму неділі. Також з 12:00 до 18:00 кожен маленький гість зможе самостійно приготувати яскравий слайм на майстер-класі. Усі активності вихідних – безкоштовні.

Наповнювати «Даринок» живим звучанням і приємною атмосферою протягом вихідних будуть запальні вокалісти: Igor Petrov, Marcel Gaston, ILONA & GooseBumps і Real Feels. А поласувати різноманіттям страв після насиченого дня можна на ярмарку «Смакуй світ», вуличному фуд-корті і кафе всередині маркет-молла.

Детально ознайомитися з усіма розвагами, розкладом та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.