Події

Фестиваль-ярмарок «АКТИВНА ДИТИНА» (BABY ACTIVE)

З 14 по 15 травня у парку ім. О. Пушкіна відбудеться Фестиваль-ярмарок сімейного дозвілля «Активна Дитина 2016»

бєби актив

Родина — це одна з найголовніших цінностей для кожного з нас. Сім’я формує характер і світогляд дитини, закладає фундамент її майбутнього. Саме тому виставкова компанія «АККО Інтернешнл» вже шостий рік поспіль проводить Фестиваль сімейного дозвілля «АКТИВНА ДИТИНА»,  головною метою якого є відродження сімейних цінностей, виховання національної гідності та активної життєвої позиції дитини, заохочення до спорту і здорового способу життя. До участі у Фестивалі запрошуються різні компанії та громадські організації,  діяльність яких збігається із завданнями заходу.
Фестиваль за традицією відбудеться у теплі весняні вихідні, у мальовничому місці Києва — парку ім. О.С. Пушкіна, сама назва якого пов’язана з дитячими казками. Вхід вільний для всіх бажаючих зарядитися позитивними емоціями та провести час із користю. Участь у заходах програми Фестивалю — безкоштовна.

А програма буде доволі насиченою найрізноманітнішими подіями — і для малечі, і для батьків.

Організатор Фестивалю, компанія «АККО Інтернешнл», та наші постійні партнери попіклувались про те, щоб маленьким гостям Фестивалю було комфортно. ТМ Huggies забезпечила Кімнату матері і дитини всім необхідним для гігієни немовлят,  щоб матусі не переймались і могли подовше погуляти. В Кімнаті можна буде переповити й погодувати малюка.

BABY ACTIVEА під час розваг наш партнер, ТМ Моршинська Спортик, потурбувався, щоб природної мінеральної води було вдосталь для всіх маленьких відвідувачів. Мінеральна вода в спеціальних дитячих упаковках вгамує спрагу найактивніших учасників інтерактивних ігор, спортивних змагань і танцювальних  шоу, яких тут буде багато.

Цього року свої послуги запропонує близько 60 компаній. Серед них: школи раннього розвитку дитини, творчі студії, спортивні школи, сімейні центри, страхові та туристичні компанії, клініки сімейної медицини, розважальні центри, мовні школи та ін.

У рамках заходу також працюватиме Ярмарок товарів для всієї родини. Тут можна буде придбати одяг та аксесуари, ігри та іграшки, товари для мам і немовлят, товари для вагітних, а також літературу, товари для творчості та хобі.

BABY ACTIVEПрограма заходу сформована таким чином, щоб кожен знайшов для себе цікаве та корисне – і батьки, і малеча, і підлітки, і ті, хто тільки готується стати батьками.

14 травня вперше у рамках заходу відбудеться повноцінна Конференція для майбутніх батьків «Чекаємо на диво». У программі будуть розглянуті актуальні питання: підготовка до пологів; партнерські пологи; грудне вигодовування; особливості постнатального періоду; роль молочних продуктів у харчуванні дитини та матері; особливості раннього розвитку малюка; збір, зберігання і застосування стовбурових клітин пуповинної крові; практичні рекомендації та консультації спеціалістів. До її проведення долучилися: ТОВ «Фірма «Фавор», Інститут клітинної терапії, МЦ «ADONIS», СЦ «Сімейне коло», СЦ «Азбука для батьків», СЦ «Бутузики».

15 травня заплановані цікаві семінари для свідомих батьків: майстер-клас «Особливості розвитку дитини та гармонійні відносини між батьками та дітьми» Марії Фабричевоїпрактикуючий психолог, сертифікований арт-терапевт та щаслива мама. А також майстер-класс «Вплив кольору одягу на психофізиологичний стан та розвиток дитини» Ірини Проданчук — сертифікований тренер, член Східно-Європейської Асоціації арт-терапії. Ці майстер-класи допоможуть вам поглянути на своїх дітей по-новому,  навчитися краще розуміти один одного і виростити успішних дітей.

BABY ACTIVEДля любителів творчості організатори Фестивалю підготували насичену програму майстер-класів: виготовлення ляльок-мотанок, прикрас з бісеру, квітів з гофрованого паперу та подарункових листівок. Учасники Фестивалю також підготували власні творчі програми для малюків, які проводитимуться на їх стендах, зокрема це гончарне мистецтво, пісочна анімація та термомозаїка.

А для непосидючих малюків та активних батьків працюватиме ролердром, безпечний тир та батут, проходитимуть ігри на свіжому повітрі та майстер-класи з мистецтва бою «Гопак». Також у рамках Фестивалю – вже традиційний Всеукраїнський турнір-фестиваль з хортингу.

На маленьких «пізнайків» також чекає сюрприз – протягом 14-15 травня на Фестивалі працюватиме мобільний планетарій ATMASFERA 360. А 15 травня відбудеться пізнавальний майстер-клас з ментальної арифметики, за допомогою якої діти навчаться швидко рахувати подумки, вирішувати задачі будь-якої складності та без труднощів вивчати іноземні мови.

Фестиваль «Активна Дитина» — це також яскраве шоу. 14 та 15 травня виступатимуть дитячі колективи із танцями та співами, відбудуться запальна дискотека для малечі, незвичайні наукові експерименти і справжні козацькі забави.

BABY ACTIVEНе забули організатори і про подарунки. 14-15 травня учасники Фестивалю влаштовуватимуть розіграші та вікторини як для малечі, так і для батьків. Серед них — розіграш подарунків від розважального центру Sky Park, весела вікторина від інтернет-порталу mamaWOW, пізнавальна вікторина від страхової компанії MetLife Alico, та розважальна вікторина від компанії «Фавор», яка в цьому році також нагородить переможців Чемпіонату з хортингу смачними призами.

Крім того, на тих відвідувачів, хто попередньо зареєструвався на сайті Фестивалю, чекають обов’язкові подарунки від нашого постійного партнера Мамина Карта та участі у миттєвому розіграші подарунків від партнерів Фестивалю: подарункові набори від ТМ Huggies, ігрові набори «Трік-Трек», вхідні квитки до пізнавально-розважальних центрів «Sky Park», «Експериментаніум», «ATMASFERA 360» та логічні іграшки «Румікуб».

Безперечно,  найбільш очікуваною подією для малечі є святковий салют із повітряних кульок. Цього разу запуск кульок відбудеться 15 травня о 15.30.

Запрошуємо на Фестиваль-ярмарок «Активна Дитина», який проводитиметься з 14 по 15 травня у парку ім. О.С. Пушкіна (проспект Перемоги 40-Б, ст. метро «Шулявська»).

Гарний настрій гарантовано кожному! Відпочиньте родиною!