Події

Безкоштовний чат-бот для мам про 6 умовно «негативних» емоцій

Проєкт «Мами, діти, емоції. Керуй емоціями, щоб вони не керували тобою» допоможе жінкам дізнатися, чому вони відчувають «негативні» емоції та як навчитися ними керувати.

Керуй емоціями

За першу добу чат-бот проєкту допоміг 503-м мамам розібратися з власним емоційним станом.

Це новий безкоштовний проєкт для мам, який створила громадська організація «КПВМ «Лада». Ми розуміли, що війна наклала ще більше відповідальності та стресу на мам, частина яких через війну самостійно виховує дітей. Щоб актуалізувати їхні потреби, «Лада» провела опитування.

Близько 2 тис. опитуваних мам, підтвердили, що відчувають тривожність. 70% говорили про нестабільний емоційний стан. Кожна відчуває необхідність психологічної підтримки, але з певних причин більшість не може звернутись до психолога задля отримання індивідуальної консультації.

Цей чат-бот стане їхнім помічником:

  • запропонує пройти анонімний тест для визначення емоційного стану;
  • розкаже про природу і користь умовно «негативних» емоцій: злість, тривогу, страх, сум, сором і провину;
  • порадить різні методи роботи з емоціями.

Підписатися та скористатися ботом можна за посиланням — http://t.me/lada_maternity_emotions_bot

Проєкт «Мами, діти, емоції. Керуй емоціями, щоб вони не керували тобою» відбувається у рамках проєкту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні», який реалізується ГС «Центр економічного відновлення» (ЦЕВ) у консорціумі з ГО «Ла Страда – Україна», ВГО «Поруч» та ГО «Інститут конструктивної журналістики та нових медіа», за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.